فارس/ سرپرست فدراسیون فوتبال گفت:‌ جلسه خوبی با کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی درباره پرونده ویلموتس تشکیل دادیم و توضیحات خود را در این باره ارائه دادیم.
حیدر بهاروند درباره برگزاری جلسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به قرارداد مارک ویلموتس و رأی صادر شده علیه فدراسیون فوتبال در این قرارداد اظهار داشت: توضیحات کامل از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال و رئیس سابق فدراسیون در این جلسه داده شد البته بهتر است از خود نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات این جلسه صحبت کنند.
وی درباره اینکه آیا فدراسیون فوتبال می‌تواند در دادگاه CAS رأی ویلموتس را تغییر دهد، گفت: این کار حقوقی است اما پس از اعلام حکم ابتدایی فیفا می‌توانیم در دو مرحله دیگر نسبت به رأی صادر شده اعتراض کنیم. البته به شکستن این رأی امیدوار هستیم و امیدواریم بتوانیم این کار را انجام دهیم.
سرپرست فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا وکلای فدراسیون فوتبال توانستند در کمیته تعیین وضعیت فیفا دفاع خوبی از این فدراسیون داشته باشند، توضیح داد: وکلای فدراسیون تلاش خود را انجام دادند اما در نهایت این حکم ناعادلانه صادر شد. من اعتقاد دارم یک نوجوان که به تازگی فوتبال را شروع کرده است هم می‌داند فیفا رأی ناعادلانه‌ای علیه ایران صادر کرده و ما اکنون باید تمام ظرفیت‌ها را برای شکستن رأی ابتدایی به کار بگیریم.
بهاروند درباره تشکیل یک کارگروه حقوقی در فدراسیون فوتبال برای پیگیری پرونده ویلموتس در دادگاه CAS اظهار داشت: تیم خوبی برای این موضوع تشکیل شده و قطعاً از بهترین نفرات تجارب و نظرات آنها برای پیگیری این پرونده استفاده می‌کنیم. 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید