آخرين خبر/ جذب آنتوني استوکس مهاجم ايرلندي توسط پرسپوليس  از همان اول کار نتيجه اش معلوم بود. هزار بند و تبصره هم که قراردادش اضافه مي کردند ، سابقه اش در تراکتور نشان داده که او پايبند اصول نيست.حالا که اين بازيکن به يک  تيم اسکاتلندي پيوسته اين سوال مطرح است که  چگونه او به راحتي قرارداد جديد بست؟پاسخ خيلي ساده است. اولا قرارداد اين بازيکن تا همين فصل بود و ثانيا باشگاه پرسپوليس هم چند ماه پيش رسما فسخ قراردادش را  اعلام کرده بود.
بازيکني که قراردادش فسخ مي شود ديگر تعهدي ندارد که بماند.باشگاه در رويه اي عجيب و غريب به جاي اعمال تنبيهات مندرج در قرارداد و مقررات انضباطي باشگاه، يکباره رفت ته خط و  فسخ قرارداد  و تمام. در حالي که 
مي شد دعوتش کرد -حتي اگر نمي آمد-  غيابي کميته انضباطي باشگاه را برگزار کرد و حکم داد و حکم را برايش ايميل کرد و بعد هم رفت سراغ فيفا. اما باشگاه پرسپوليس به فدراسيون ايران شکايت کرد آن هم زماني که قراردادش را فسخ کرده و استوکس را از تحت شمول فوتبال ايران بودن خارج کرده بود. حتي  همان پرونده نيم بند را پيگيري نکرده اند و کار به اينجا رسيده است. چندي پيش يک کارشناس حقوقي درباره پرونده هاي شکايت خارجي ها از باشگاه هاي ايراني اظهار نظر عجيبي را از يک وکيل سوئيسي ذکر کرده بود که خطاب به همتاي ايراني اش گفته بود:« پرونده اي اگر بود که خوانده اش باشگاههاي ايراني بودند آن پرونده را مي شود خريد. شانس برد در آن پرونده هزار درصد است»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد