ورزش 3/ نشریات ایتالیایی خبر از ضرر مالی بزرگ آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر داده اند.
آنتونیو کونته به مدت دو فصل و از سال 2016 هدایت چلسی را بر عهده داشته و در این مدت موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر و همچنین جام حذفی نیز شد. اما به نظر می رسد روزهای حضور در انگلیس از نظر مالی چندان به سود او نبوده و کونته به شدت نقره داغ شده است.
اخبار حاکی از آن است آنتونیو کونته، سرمربی نراتزوری به همراه هفت نفر دیگر قربانی یک طرح کلاهبرداری مالی 30 میلیون یورویی در لندن شده است. به نظر می رسد سرمایه دار 54 ساله ای به نام ماسیمو بوچیچیو در زمان حضور کونته روی نیمکت چلسی او را اغوا کرده  و این سرمربی رقمی 30.6 میلیون یورو برای سرمایه گذاری به بوچیچیو داده و انتظار بازگشت سود آن در ژوئن سال 2020 را داشته که این اتفاق رخ نداده است.
حالا کونته و هفت نفر دیگر بعد از عدم تحقق وعده های این سرمایه گذار، از او به مراجع دولتی شکایت کرده اند و در تحقیقات مشخص شده اسناد و حتی آدرس ایمیل آن فرد جعلی و تقلبی بوده و در حقیقت رقم هنگفتی سر آنتونیو کونته کلاه رفته است. در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال جدایی کونته از اینتر شنیده می شود و ممکن است این دومین اتفاق تلخ برای این سرمربی پرافتخار ایتالیایی باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید