فارس/ مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتشار پيامي از هواداران اين تيم تقدير و تشکر کرد.
به نقل از روابط عمومي باشگاه فولاد خوزستان، مديرعامل اين باشگاه در پيامي از حمايت‌هاي هواداران که با اتحاد و انسجام خود همراه تيم بزرگسالان اين بوده‌اند، تقدير و تشکر کرد.
در پيام سعيد آذري آمده است:
"جاي سپاس و قدرداني دارد در باشگاهي فعاليت نمودم که بهترين هواداران فوتبال کشور حاميان و مالکان اصلي آن هستند. مردم فرهيخته، با شرافت و دلاوري که سال‌هاي سال است طعم انواع و اقسام سختي‌ها را چشيده‌اند و تنها دلخوشي آنان همين مستطيل سبز و توپ گرد فوتبال است، ورزشي که دنيا را تحت تاثير محبوبيت خود قرار داده است.
بدون شک بايد اذعان نمايم که چنانچه فولاد خوزستان نگين درخشان فوتبال ايران که سرزمين و زادگاه فوتبال است، توفيقي در فصل گذشته بدست آورد يکي از مهمترين دلايل آن حضور فيزيکي قبل از بيماري کرونا دراستاديوم هاي کشور بود که فولاد در آن مبارزه مي نمود و سپس حضور مجازي اين سينه سوختگان باشگاه با اصالت در طول بيماري کرونا که اين مهم نيز با تلاش همه مردم فوتبال است.
خوزستان و بخصوص هواداران فولادي در بخش سکوها اعم از ليدرهاي زحمت کش، اعضاي فعال و انتظامات کانون، هواداران فعال، بخش هميار هواداران و عزيزاني که در فعاليت کميته مجازي که همگي همسو و همراه باشگاه متحد و منسجم محکم قدم برداشتند حاصل شد.
اين اتحاد و انسجام يکپارچه فولادي هاي خوزستان در تمامي ارکان هاي مختلف باشگاه حول يک محور مي‌چرخيد و مديريت امور فرهنگي و کانون هواداران از آن مستثنا نبود. در جلسات متعدد با تدوين خط مشي براي دلسوزان واقعي فولاد قرار بر آن شد که سيستم باشگاه محوري را بطور شفاف و با قدرت در قلب و ذهن هواداران و مردم عزيز خوزستان جايگزين سيستم هاي سنتي نمائيم.
برنامه ريزي‌هاي مديريتي کانون هواداران باشگاه فولاد که به دست برادر عزيزم حاج ساسان سياح طاهري که خود از عزيزان و خانواده معظم شهدا نيز مي باشد اتفاق افتاد مي تواند برگ زريني در تاريخ هواداري اين کشور محسوب شود و الگويي باشد تمام و کمال براي تدوين فعاليت هاي هواداري در کشور.
اين مهم اتفاق نيفتاد مگر باتلاش سر گروه‌هاي محترم هواداري که در راس آن‌ها سعيد باوي عزيز با کمک هواداران فعال توانستند با ايجاد يک موج مثبت هواداري در فضاي حقيقي و مجازي و با تلاش شبانه روزي بويژه در آخرين مسابقه مقابل تراکتورسازي آستين همت مردانه بالا بزنند و کاري کنند کارستان که نتيجه آن دستيابي به مقام سومي و همچنين راهيابي بعد از شش فصل به مرحله پلي‌آف آسيا باشد.
لذا اين را وظيفه خود مي‌دانيم از تمامي هواداران و مردم دلاور استان خوزستان خواهران و برادران تقدير و تشکر ويژه نماييم و به آن‌ها نويد دهيم که باشگاه فولاد خوزستان مجدد در مسيري قرار گرفته است که مي تواند مايه مباهات و ايجاد غرور براي آنها باشد، مسيري که توسط دهکردي‌ها و رضائيان‌ها طي شده بود.
برادران و خواهران هوادار، وجود شما نعمتي است که خداوند متعال به فولاد خوزستان و کل فوتبال استان اعطا نموده است. لذا تقدير و تشکر کمترين واژه‌ها براي قدرداني از تلاش‌هاي شبانه روزي شما است و مطمئن هستم که در آينده مديريت کانون هواداران درامور فرهنگي باشگاه وهمچنين سرگروه‌هاي مشوقين برنامه‌هايي به مراتب قوي‌تر و جامع تر براي کمک به ارتقا جايگاه فولاد خوزستان در سطح فوتبال ايران عزيز و قاره پهناور در آسيا خواهند نمود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد