آخرین خبر/ به نظر می‌رسد که باشگاه بارسلونا برای جذب لوتارو مارتینز، ستاره‌ی جوان و آرژانتینی اینتر آماده شده است چرا که قرارداد لوئیس سوارز را بزودی فسخ کرده و او از بارسلونا جدا می‌شود.
به گزارش فوتبالی، سوارز که هم اکنون در تعطیلات به سر می‌برد در تماسی تلفنی از طرف رونالد کومان شنیده است که در برنامه‌های او جایی ندارد و به گفته‌ی رسانه‌های اسپانیایی فسخ قرارداد او قریب الوقوع است و به نظر می‌رسد که بهترین جایگزین برای او لوتارو مارتیتز، ستاره‌ی جوان و آرژانتینی اینتر باشد. بارسلونا مدت هاست که به دنبال جذب اوست و پس از اینکه مدتی این مذاکرات متوقف شده بود، اکنون مجددا بارسا با آمدن کومان و جدایی قریب الوقوع لوئیس سوارز مذاکراتش را با اینتر از سر گرفته است. به گفته‌ی مارکا، رونالد کومان به طور جدی خواستار جذب لوتارو مارتینز است و در پروژه‌اش می‌خواهد روی او حساب کند. کومان از سران بارسا خواسته تا قبل از آغاز رقابت‌های فصل 2020/21 کار خرید این بازیکن را نهایی کنند، چرا که سرمربی هلندی می‌خواهد لوتارو را تبدیل به مهاجم ثابت تیمش کند و لوئیس سوارز دیگر جایی در پروژه‌ی بارسلونا ندارد.
رقم آزاد سازی لوتارو 111 میلیون یورو است اما بعید به نظر می‌رسد که باشگاه بارسلونا چنین مبلغی را بپردازد و سعی می‌کند که با مذاکره این رقم را کاهش دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید