فارس/ مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با وجود بازیکنان بسیار خوبی که تراکتور دارد ما هم به اندازه این تیم شانس فینالیست شدن داریم.
مهدی تارتار در نشست خبری قبل از بازی با تراکتور تبریز در نیمه نهایی جام حذفی شرکت نکرد و حسین پاشایی دستیارش به نشست آمد و گفت: فرا رسیدن ماه محرم را تسلیت می‌گویم. حضور در جمع 4 تیم برتر جام حذفی خبر خوش و افتخاری برای مسجدسلیمان و مردم خونگرم و دوست داشتنی این شهر باشد. متاسفانه با توجه به مشکلات مالی که قبل از بازی پارس جنوبی رخ داد و مشکلات مالی که داشتیم ما بعد از بازی تمرین خاصی نکردند  و سه روز تمرین بازیکنان حاضر به تمرین نشدند و دیروز هم فقط  4- 5 نفر بازیکنان خوزستانی تمرین کردند. 
وی افزود: خدا را شکر امروز بازیکنان حاضر شدند و قبول کردند به تبریز بیایند و تمرین نصفه و نیمه‌ای در تهران انجام دادیم. تلاش می‌کنیم در بازی فردا با توجه به مشکلات زیادی داشتیم بازیکنان مصمم هستند که پیروز شوند و فینالیست شویم. تراکتور تیم خوب، قابل احترام و بزرگ است که یک باشگاه قدیمی است ولی ما هم نفت مسجدسلیمان هستیم و به همان اندازه تراکتور برای رسیدن به فینال شانس داریم.
پاشایی تصریح کرد: امیدوارم فردا بتوانیم با یک بازی خوب و فداکارانه پیروز شویم و فینالیست شویم. از بازیکنان نفت باید تشکر کنم که با وجود همه کاستی‌ها نتایج خوبی گرفتند وئ حضور تارتار باعث شادابی در شهر مسجد سلیمان بود و صحبت‌هایی که تمام مردم این شهر شاهد و گواه مطللبی است که من گفتم. با همه مشکلات ما به دنبال برد هستیم.
مربی تیم نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه فردا ابتدا به دنبال گل نخوردن هستید یا بازی هجومی هم در دستور کار خواهید داشت گفت: جام حذفی جام شگفتی هاست ولی با نتایجی که ما در لیگ گرفتیم حضورمان درجمع 4 تیم پایانی خیلی عجیب نیست. مشکلاتی داشتیم اما امیدوارم این مشکلات باعث نشود که بد و ضعیف بازی کنیم. با وجود بازیکنان بسیار خوبی که تراکتور دارد ما هم به اندازه این تیم شانس فینالیست شدن داریم. فردا با تاکتیک هایی که تارتار به بازیکنان می‌گوید بازی هجومی بازی خواهیم کرد. 
وی در مورد مصدومان ومحرمان تیمش گفت: الجبوری و صالحی محرومان ما هستند و مصدوم خاصی هم نداریم. عباس عسگری از ابتدای فصل مصدوم است اما با تیم تمرین می‌کند ولی فردا بازی نخواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید