ایرنا/ پیشکسوت استقلال با اشاره به پاس گل خود که منجر به ضربه چیپ مجتبی جباری در شهرآورد شد، گفت: در آن شهرآورد موفق شدیم که با پیروزی سه بر صفر برابر پرسپولیس به برتری برسیم و این بهترین پاس گلی بود که من دادم.
مهدی امیرآبادی اظهار داشت: استقلال انگیزه کافی برای شکست دادن پرسپولیس را در شهرآورد حذفی دارد و این برگ برنده آبی‌پوشان خواهد بود.
وی افزود: امیدوارم علی کریمی و روزبه چشمی با رسیدن به بهبودی کامل بتوانند در این جدال حساس آبی‌پوشان را همراهی کنند.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: شهرآورد برای من همواره با خاطرات خوبی همراه بوده است و در این جدال ویژه اغلب اوقات با پیروزی زمین بازی را ترک کرده‌ام.
امیرآبادی تصریح کرد: متاسفانه در شهرآورد سال ۸۸ حمید علی عسگری از من عبور کرد و به هادی نوروزی پاس گل داد، آن شهرآورد را با نتیجه دو بر یک باختیم. پس از آن مسابقه با خودم عهد بستم که در شهرآوردها طوری بازی کنم که رضایت هواداران جلب شود و خدا را شکر با تمرینات بیشتر این اتفاق افتاد و توانستم در چندین شهرآورد پاس گل بدهم.
بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: من در چهار شهرآورد که استقلال توانست پرسپولیس را شکست بدهد به عنوان بازیکن در زمین حضور داشتم و همیشه به این موضوع افتخار می‌کنم.
شهرآورد ۹۳ بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی قرار است روز چهارشنبه پنجم شهریورماه در ورزشگاه آزادی برگزار شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید