ايرنا/ بازيکن اسبق تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس، گفت: تيم فوتبال پرسپوليس شخصيت تيمي بهتري از استقلال داشته و به نظر من اين تيم شانس بيشتري براي پيروزي در اين ديدار دارد.
فرزاد آشوبي در خصوص شهرآورد سرخآبي‌هاي پايتخت در چارچوب مرحله نيمه‌نهايي جام حذفي فوتبال ايران، اظهار داشت: اميدوارم بازي اين دو تيم جذاب، هجومي و بدون ملاحظه انجام شود.
وي ادامه داد: به نظر من پرسپوليس با توجه به شخصيت و ثباتي که در اين چند سال بدست آورده است، شانس بيشتري براي پيروزي در شهرآورد روز چهارشنبه دارد.
آشوبي در پاسخ به اين پرسش که چه بازيکناني مي‌توانند در اين ديدار تاثيرگذاري بيشتري در نتيجه داشته باشند، گفت: اينکه بخواهيم از تاثير يک يا چند بازيکن خاص را بيان کنيم، غيرمنطقي و نادرست است. به نظر من هر دو تيم بازيکنان بسيار با کيفيت و خوبي دارند اما تيم پرسپوليس شخصيت تيمي بسيار منظم‌تري دارد و اين موضوع مي‌تواند در کسب برد در اين ديدار، کمک بزرگي به آن‌ها کند.
بازيکن اسبق سرخآبي‌هاي پايتخت در خصوص عملکرد «فرهاد مجيدي» به عنوان سرمربي در استقلال، تصريح کرد: زماني که مديران استقلال، مجيدي را به عنوان جانشين «آندره استراماچوني» انتخاب کردند، نبايد در گرفتن نتيجه در کوتاه‌مدت عجله کنند و بايد به اين مربي زمان کافي بدهند تا بتواند کيفيت مربيگري خود را نشان دهد.
وي افزود: من معتقدم که نتيجه‌هاي تيم استقلال با مجيدي نوسان داشته اما به هر حال او جانشين مربي بزرگي شده است و با توجه به شرايطي که تيم استقلال دارد، همين نتايج نيز براي او قابل قبول است. مجيدي در ابتداي راه مربيگري است و در حال حاضر قضاوت در مورد او زود است.
شهرآورد ۹۳ بين تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران در چارچوب مرحله نيمه نهايي جام حذفي قرار است روز چهارشنبه پنجم شهريورماه در ورزشگاه آزادي برگزار شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد