ورزش 3/ حالا هانسي فليک را نيز مي توان يکي از نامزدهاي احراز پست هدايت تيم ملي آلمان دانست.
هانسي فليک در ابتداي نوامبر 2019 هدايت بايرن مونيخ را در دست گرفته و آنها را به سمت قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا و سه گانه هدايت کرد. اتفاقي که از سوي هانسي فليک رخ داد بي سابقه بوده، او بدون جذب حتي يک بازيکن جديد بايرن مونيخ افت کرده تحت هدايت نيکو کوواچ را تبديل به تيمي بي رحم کرد و آنها با اقتدار تمام و در نهايت با کسب برتري مقابل پاري سن ژرمن اروپا را نيز فتح کردند.
اما نشريه بيلد در گزارشي فليک را بهترين گزينه براي هدايت تيم ملي آلمان در سالهاي آتي مي داند. اگر يواخيم لوو بعد از جام جهاني 2022 قرارداد خود را تمديد نکند، فوتبال آلمان تاکنون فقط به روياي جانشيني يورگن کلوپ اميدوار بود، اما حالا هانسي فليک مي تواند عهده دار اين سمت شود.
بسياري در آلمان معتقدند در جام جهاني 2014 نيز هانسي فليک نقشي مهم در قهرماني تيم ملي اين کشور ايفا کرد و مغر متفکر يوواخيم لوو بود. او در حال حاضر در بايرن با استخوان بندي اصلي تيم ملي يعني جاشوا کيميچ، نيکلاس سوله، سرژ گناربري، مانوئل نوير، لئون گورتزکا و لروي سانه کار مي کند و اين نيز مي تواند يک نکته مهم دير در واگذاري اين پست به فليک لقب گيرد.
البته يورگن کلوپ نيز عملکرد فوق العاده اي در ليورپول داشته و مي تواند گزينه مناسبي باشد، اما در صورت تمايل او به ادامه کار در ليورپول ديگر در فوتبال آلمان جاي نگراني وجود ندارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد