آخرين خبر/ آرتور ملو با قراردادي چهار ساله راهي يوونتوس شد و بارسا را ترک کرد. ميرالم پيانيچ به عنوان جايگزين او از يوونتوس به بارسلونا آمده است. آرتور در ابتدا از اين انتقال ناراضي بود و براي باشگاه ايجاد حاشيه کرد، اما اکنون در پيامي احساسي با بارسلونا و هواداران اين تيم خداحافظي کرد.
به گزارش فوتبالي، آرتور ملو پيش از جدايي از بارسلونا گفته بود که مي‌خواهد در اين باشگاه بماند و فوتبالش را در جمع آبي و اناري پوشان ادامه دهد اما سران بارسلونا به اين خواسته‌ي او توجهي نکردند و او را با ميرالم پيانيچ معاوضه کردند.
آرتور به تازگي در توييتر خود ويديويي منتشر کرد و گفت:"
خداحافظي هميشه دشوار است ، به دليل اين که من مکاني را که خانه‌ام شده است پشت سر گذاشتم. يک شهر باورنکردني که براي هميشه در قلب من خواهد ماند. جايي که همه مرا به عنوان يک کاتالونيايي پذيرفتند ، به من فرهنگ جديدي را نشان دادند ، به من کمک کردند تا به عنوان بازيکن و يک فرد رشد کنم. گروهي از بازيکنان درخشان را ترک مي کنم. بسيار خوش شانس هستم که در کنار آنها بازي کردم و مهم‌تر از همه ، از حمايت آنها که قلب هاي بزرگي دارند سپاسگزارم. مجموعه‌ي باشگاه و هواداران از روز اول حامي من شدند و اين باعث شد که بخواهم براي آنها بازي کنم و پيراهن يکي از بزرگ‌ترين باشگاه هاي جهان را بپوشم. آنها به من احترام گذاشتند که هرگز آن را فراموش نخواهم شد. امروز روزي براي خداحافظي است ، اما من همه چيز را در قلبم نگه مي‌دارم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد