خبر ورزشي/ پيشکسوت استقلال گفت: شک نداشته باشيد دفاع پرسپوليس روز سختي را روبه‌روي قايدي و دياباته در پيش دارد. البته آن‌ها هم خط هافبک و مهاجمان خطرناکي دارند
محمد نوري با تبريک نايب‌قهرماني ليگ برتر نوزدهم به هواداران و اعضاي تيم استقلال شرايط اين تيم براي دربي را مطلوب توصيف کرد و به خبرورزشي گفت که زوج قايدي و دياباته بهترين زوج تهاجمي ليگ برتر است.
آقاي نوري! استقلال نايب‌قهرمان شد. فکرش را مي‌کرديد؟
استقلال اگر اين همه مشکل نداشت قهرمان مي‌شد ولي دشمنانش نگذاشتند. اين نايب‌قهرماني کمترين استحقاق اين تيم ارزنده بود. تيمي که هر بلايي خواستند سرش آوردند تا سهميه هم نگيرد سرانجام نشان داد بازيکنان باغيرتي دارد که تا روز آخر دست از تلاش نمي‌کشند.
چه کساني دنبال اين موضوع بودند که استقلال قهرمان نشود و سهميه نگيرد؟
همان‌هايي که پول استراماچوني را ندادند. همان‌هايي که يک روز در ميان اسپانسر و سرپرست باشگاه را عوض مي‌کردند و در نهايت نمي‌گذاشتند استقلال يک روز راحت داشته باشد به خواسته‌شان رسيدند. البته اين دومي، تودهني به مخالفان هم بود وگرنه اين تيم بايد قهرمان مي‌شد.
بازي با شاهين چطور بود؟
استقلال نيمه اول روي فرم نبود و مشخص شد که با آب و هواي بوشهر خيلي هماهنگ نيست ولي در نيمه دوم با صحبت‌هاي کادر فني رفته رفته بهتر شد. گل وريا به‌موقع بود و شاهين را به‌هم ريخت.
گل دهم قايدي هم به ثمر رسيد. او را چطور ديديد؟
گفته بودم او در شهر زادگاهش گل دهم را مي‌زند. اين پسر گل هم نزند در خدمت تيم بازي مي‌کند و با تعداد پاس گل‌هايي که داده مشخص است که چقدر براي استقلال مفيد است. او در کنار دياباته بهترين زوج خط حمله ليگ برتر هستند. وقتي يکي آقاي گل است و ديگري آقاي پاس گل اين ترکيب رؤيايي را براي خط حمله استقلال رقم مي‌زند که براي هر خط دفاعي دلهره‌آور است.
منظورتان دربي و پرسپوليس است؟
دقيقاً! شک نداشته باشيد دفاع پرسپوليس روز سختي را روبه‌روي اين زوج در پيش دارد. البته آن‌ها هم خط هافبک و مهاجمان خطرناکي دارند ولي استقلال اگر مانند نيمه دوم بازي با بوشهر باشد و تاکتيکي فوتبال بازي کند مي‌تواند دربي را هم ببرد. اين برد روحيه تيم را بالا برده و شک ندارم استقلال مي‌تواند پرسپوليس را شکست دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد