خبر ورزشی/ پیشکسوت پرسپولیس معتقد است فرهاد مجیدی هم نتایج خوبی در بازی‌های گذشته گرفته است، اما تجربه یحیی گل‌محمدی بیشتر است.
حمید استیلی پیشکسوت پرسپولیس معتقد است سرنوشت دربی حذفی به ضربات پنالتی نمی‌کشد اما... او پیش‌بینی می‌کند کار به ۱۲۰ دقیقه بکشد و هر تیمی از لحاظ بدنی آماده‌تر باشد برنده مرحله نیمه نهایی جام حذفی شده و به فینال برسد. بهتر است باقی صحبت‌های حمید استیلی را خودتان در زیر بخوانید.
در آستانه دربی پیش‌بینی شما از این دیدار حذفی چیست؟
به نظر من جنگ اصلی در خط میانی است. هر تیمی بتواند میانه میدان را از آن خود کند شانس بیشتری برای برنده شدن خواهد داشت.
فکر می‌کنید هافبک‌های کدام تیم سرتر هستند؟
هر دو تیم هافبک‌های خوبی دارند. این طرف کمال، نوراللهی، بشار، ترابی، نعمتی و حتی امیری فوق العاده هستند. در استقلال هم بازیکنانی مثل علی کریمی که در اوج آمادگی به سر می‌برد به همراه مسعود ریگی، رضاوند، میلیچ، اسماعیلی و حتی وریا غفوری خط میانی خوبی تشکیل داده‌اند. هر کدام که بتوانند بر اعصاب خود مسلط و خونسرد باشند برتری را از آن خود خواهند کرد.
برنده دربی کدام تیم می‌تواند باشد؟
هر تیمی که شجاع‌تر باشد. شجاعت اعتماد به نفس می‌آورد که مهم‌ترین ویژگی برای پیروزی در دربی است.
علی پروین یک جمله معروف داشت و همیشه می‌گفت بازیکن چرک به درد دربی می‌خورد!
علی‌آقا را خدا حفظ کند و ان‌شا‌ءا... سایه اش بالای سرمان باشد. ایشان همیشه می‌گفت دربی بازیکن خودش را می‌خواهد. راستی داور دربی زاهدی‌فر شد؟
او انتخاب ولی بعد از ساعاتی پیام حیدری جانشین او شد!
عجب! داور دربی می‌تواند خیلی تأثیرگذار باشد. امیدوارم آقای حیدری که از داوران خوب ماست بیشتر آوانتاژ بدهد و با سوت‌های خود در بازی سکته ایجاد نکند. این بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود و استرس کمتر است و دربی باکیفیت‌تر می‌شود.
عملکرد یحیی گل‌محمدی و کادر فنی پرسپولیس را در این فصل چطور ارزیابی می‌کنید؟
خیلی خوب کار کرده‌اند و جا دارد به عنوان یک هوادار پرسپولیس به یحیی و همکارانش خسته نباشید بگویم.
به نظر شما برنده نیمکت‌های دو تیم چه کسی است؟
فرهاد مجیدی هم نتایج خوبی در بازی‌های گذشته گرفته است، اما تجربه یحیی گل‌محمدی بیشتر است.
دربی‌بازترین بازیکن فعلی پرسپولیس چه کسی است؟
سیدجلال حسینی و علی علیپور سابقه خوبی در دربی دارند. البته شجاع، کمال، احمد و سایر بازیکنان پرسپولیس هم فوق العاده هستند.
به نظر شما این دربی به ضربات پنالتی کشیده خواهد شد؟
من فکر می‌کنم بازی به وقت اضافی می‌رود ولی در ۱۲۰ دقیقه تمام می‌شود و به ضربات پنالتی نمی‌رسد. تیمی که از لحاظ بدنی در شرایط بهتری باشد می‌تواند برنده دربی باشد و امیدوارم پیروز این دیدار پرسپولیس باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید