ايسنا/ يک پيشکسوت تيم فوتبال استقلال مي‌گويد نقش تيم داوري در دربي پايتخت از اهميت زيادي برخوردار است.
فرشاد فلاحت زاده پيشکسوت تيم فوتبال استقلال درباره دربي پايتخت و تقابل استقلال و پرسپوليس در نيمه نهايي رقابت‌هاي جام حذفي گفت: به نظر من دو تيم در شرايط خيلي خوبي هستند. پرسپوليس توانسته است قهرمان رقابت‌هاي ليگ برتر شود و استقلال هم با بازي‌هاي درخشاني که در اين چند وقت ارائه داده، موفق شده شرايط خوبي را براي خود رقم بزند. فکر مي‌کنم ما داربي خوبي را شاهد باشيم و بازي از هيجان زيادي برخوردار باشد. اي کاش اين بيماري نبود و استاديوم پر مي‌شد و شور و حال خاص خودش را داشت. به نظر من نقش داوري در اين بازي بسيار مهم است و اميدوارم با توجه به اينکه براي اين بازي چند داور عوض شده است، از تيم داوري اشتباهي نبينيم.
او ادامه داد: استقلال چند بازيکن خود را در اين بازي ندارد اما خوشبختانه بازيکناني مثل علي کريمي در اين ديدار حضور دارند. به نظر من تيمي بتواند از اشتباهات حريف و موقعيت هاي خود استفاده کند مي‌تواند پيروز ميدان شود. شرايط براي دو تيم برابر است. درست است که پرسپوليس قهرمان شده است اما فرهاد مجيدي برايش مهم است جام حذفي را به دست آورد تا دل هواداران را به دست بياورد و بتواند جايگاه خود را در تيم ثابت کند و در فصل بعد در نيمکت تيم حضور داشته باشد. فرهاد تيم را نيم فصل گرفته است و اگر بتواند اين عنوان را به دست بياورد، يک کار کم سابقه انجام داده است. فرهاد اگر تيمش بازنده بازي باشد، چيزي از ارزش‌هايش کم نمي‌شود چون او تيم را نبسته است و در اواسط کار به تيم آمده است.
فلاحت زاده درباره تقابل تفکرات فرهاد مجيدي و يحيي گل محمدي گفت: يحيي مقداري از فرهاد باتجربه‌تر است. او در چند تيم مربي‌گري کرده و نتايج قابل توجهي گرفته است اما حضور فرهاد مجيدي و حضور نامجومطلق به عنوان مربي، شرايط را تغيير مي‌دهد و اين هم‌فکري مي‌تواند قابل استفاده باشد و اگر شرايط هموار باشد، استقلال مي‌تواند پيروز ميدان باشد.
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال درباره نتيجه داربي پايتخت اظهار کرد: به نظر من دربي پر گل نيست. دو تيم خيالشان از سهميه آسيا راحت است اما به نظر من بازي زيبايي شاهد خواهيم بود و فکر مي‌کنم دربي در ۹۰ دقيقه تمام شود. به نظر من يا استقلال يک بر صفر پيروز ميدان است يا دو بر يک بازي را به نفع خود تمام مي‌کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد