ورزش 3/ کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گويا دوباره به روزهاي اوج خود بازگشته و امشب نمايش خوبي را از خود در مقابل نفت مسجدسليمان به نمايش گذاشته است.
در جدال حساس تراکتور و نفت مسجدسليمان که نخستين ديدار مرحله نيمه نهايي جام حذفي است، شاگردان الهامي از همان دقايق ابتدايي براي رسيدن به گل برتري تلاش مي‌کنند؛ يکي از اتفاقات مهم و کليدي ترکيب امشب تراکتور، حضور همزمان سه کاپيتان تيم ملي (احسان حاج صفي، مسعود شجاعي و اشکان دژاگه) است. سه عنصر کليدي که تکميل نبودن مثلث‌شان در هفته‌هاي پاياني ليگ برتر باعث شد سهميه آسيايي از راه ليگ برتر براي تراکتور به دست نيايد.
اما امشب از آغاز بازي اين مهره‌هاي کليدي تراکتور نمايش خوبي را از خود به اجرا در آورده‌اند؛ بويژه اشکان دژاگه که يک فرصت فوق العاده گلزني هم براي تيمش ساخت اما حبيب فرعباسي گلر نفت مسجدسليمان مانع از گلزني رضا اسدي شد تا دژاگه ناکام در ثبت پاس گل شود.
دژاگه که ناکام در کسب جام همراه با تراکتور بوده اميدوار است بتوانند با درخشش خود در کنار حاج صفي و شجاعي، اولين جام باشگاهي خود در ايران را با قهرماني جام حذفي لمس کند؛ ضمن آن‌که پيروزي در جدال امشب مي‌تواند صعود به مرحله پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا را براي فصل آتي نهايي کند و قهرماني در جام حذفي مي‌تواند دژاگه و يارانش را به مرحله گروهي اين تورنمنت در فصل آينده بفرستد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد