ورزش 3/ به نظر مي رسد که طي هفته هاي آينده وضعيت توماس توخل و آينده او در پاري‌سن‌ژرمن مشخص خواهد شد.
رقابت‌هاي فصل 20-2019 ليگ قهرمانان اروپا پايان تلخي براي پاري‌سن‌ژرمن داشت؛ درست به اندازه تلخي گريه هاي نيمار پس از شکست اين تيم مقابل بايرن مونيخ. از طرفي سرمربي آلماني PSG نيز بعد از اين مسابقه ناراحتي خود را از باخت در فينال اعلام کرد و بدون اينکه نامي از مقصر ببرد گفت: " اين شکست بدترين احساس ممکن است."
البته توخل مي‌توانست از داور مسابقه يعني دنيل اورساتو به عنوان مقصر شکست پاري سن ژرمن مقابل بايرن مونيخ ياد کند چرا که در دقيقه 73 صحنه مشکوکي در محوطه جريمه بايرن رخ داد که به نظر مي رسيد جاشوا کيميش فقط پاي کيليان امباپه را زده است و داور بايد پنالتي اعلام مي‌کرد.
با اين حال توخل اين کار را نکرد و اين شکست مي تواند عواقب زيادي براي سرمربي آلماني به همراه داشته باشد. فصل جديد رقابت هاي ليگ يک فرانسه به زودي آغاز خواهد شد و توخل در واکنش به اين موضوع که آيا روي نيمکت تيم فرانسوي باقي خواهد ماند يا خير گفت: " من فرض را بر اين مي‌گيريم چرا که چيز ديگري نشنيده ام."
در واقع به نظر مي رسد در صورتي که سران باشگاه پاري سن ژرمن بتوانند روي اعصاب خود تسلط داشته باشند و به نوعي ليورپول را که در سال اول خود با يورگن کلوپ به عنوان نايب قهرماني ليگ قهرمانان رسيد را الگو قرار دهند، احتمالاً توخل نيز در اين تيم ماندگار خواهد بود.
همچنين از سرمربي سابق يوونتوس يعني ماسيميليانو آلگري به عنوان يکي از گزينه‌هاي سرمربيگري پاري‌سن‌ژرمن ياد مي‌شود اما هيچ چيز مشخص نيست. اين در حالي است که مالک قطري PSG مي توانست پس از ديدار با بايرن به اين سوالات پاسخ دهد اما ترجيح داد که همه چيز را مبهم نگه دارد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد