تسنيم/ تيم فوتبال تراکتور تبريز با شکست نفت مسجدسليمان به فينال مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور راه يافت.
تيم فوتبال تراکتور تبريز از ساعت 19:30 امروز (سه‌شنبه)، در چارچوب مرحله نيمه نهايي مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور و در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز به مصاف نفت مسجدسليمان رفت و به پيروزي يک بر صفر دست يافت. سعيد مهري در دقيقه 47 براي شاگردان ساکت الهامي گلزني کرد و زمينه‌ساز پيروزي تيمش شد.
با اين نتيجه، تراکتور به فينال جام حذفي صعود کرد و روز 13 شهريور براي کسب قهرماني اين مسابقات، مقابل برنده ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس صف‌آرايي مي‌کند. با توجه به اينکه پرسپوليس، استقلال و فولاد خوزستان سهميه ليگ قهرمانان آسيا را با کسب سه رتبه نخست ليگ برتر به دست آورده‌اند، تراکتور با توجه به کسب جايگاه چهارم جدول ليگ برتر به ليگ قهرمانان آسيا راه يافت.
تراکتوري‌ها پيش‌تر در سال 93 به قهرماني جام حذفي رسيده بودند، اما آخرين حضور آنها در فينال به سال 96 و شکست مقابل نفت تهران برمي‌گردد.
بيژن حيدري قضاوت اين مسابقه را بر عهده داشت که به مهدي تيکدري‌نژاد و ساکت الهامي از تراکتور و عليرضا عليزاده و مجيد عيدي از نفت مسجدسليمان، کارت زرد نشان داد. همچنين رضا اسدي در دقايق 4+45 و 75 به دليل خطاي هند در محوطه جريمه نفتي‌ها، با اخطار داور مسابقه جريمه و در فاصله 15 دقيقه به پايان بازي از زمين اخراج شد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد