ورزش 3/ هري مگواير، مدافع گرانقيمت منچستريونايتد در حادثه درگيري با پليس مقصر شناخته شده است.
مدافع انگليسي منچستريونايتد براي سپري کردن تعطيلات به يونان سفر کرده بود که اخباري مبني بر درگيري او با نيروهاي پليس و دو نفر توريست در اين کشور تبديل به تيتر يک اخبار شد و حاشيه هاي زيادي براي اين بازيکن ايجاد کرده است. عصر امروز نشريه ديلي ميل در گزارشي مدعي شد اين دو توريست با تزريق موارد بيهوش کننده به خواهر هري مگواير قصد آزار او را داشته اند و اين علت اصلي درگيري بوده است.
اما هري مگواير بعد از رفتن به اداره پليس به آنها گفته مردي قدرتمند است که مي تواند هر چقدر ماموران پليس مي خواهند براي آزاد شدن به آنها پول بدهد. در ادامه درگيري فيزيکي هم بين هري مگواير و ماموران صورت گرفته و حالا دادگاه اين بازيکن را مقصر اعلام کرده است. البته مجازت زندان پيش روي نگواير نخواهد بود و او احتمالا جريمه نقدي مي شود.
البته علي رغم اين، گرت ساوتگيت اين بازيکن را به اردوي تيم ملي انگليس را براي بازي هاي آينده ليگ ملت هاي اروپا مقابل ايسلند و دانمارک دعوت کرده است.
ساوتگيت در اين رابطه گفت: "اين تصميم را فقط با توجه به اطلاعاتي را که در اختيار دارم مي گيرم. من با هري مگواير صحبت کرده ام و اطلاعاتي از داستان دارم که متفاوت گزارش ها است. در اين موارد، من فکر مي کنم شما فقط مي توانيد با استناد به حقايقي که از آن آگاه هستيد تصميم بگيريد. البته اگر حقايق تغيير کنند، من بايد اين تصميم را بررسي کنم. اما من با مگواير رابطه ي فوق العاده اي دارم، هري يک شخصيت بزرگ براي ما بوده و من هيچ دليلي ترديد به صحبت هايش نمي بينم."ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد