ورزش 3/ کواترو مدعي شد که تنها منچستريونايتد از لحاظ مالي مي‌تواند هزينه هاي جذب ليونل مسي را پرداخت کند.
شکست تاريخي و عجيب و غريب بارسلونا مقابل بايرن مونيخ در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا و دريافت 8 گل از تيم آلماني سنگين ترين شکست تاريخ باشگاه کاتالاني در اين تورنمنت را رقم زد؛ موضوعي که بازخوردهاي زيادي داشته و باز هم جوزپ بارتومئو کار راحت تر را انتخاب کرده و کيکه ستين را سرمربيگري بارسا برکنار کرد.
يکي ديگر از ترکش هاي شکست سنگين بارسلونا مقابل بايرن مونيخ به شايعاتي مربوط مي شود که پيرامون فوق ستاره آرژانتيني اين تيم يعني ليونل مسي به وجود آمده است. مسي تنها تا پايان فصل 2021 با بلوگرانا قرارداد دارد و بسياري از منابع طي اين مدت مدعي شده اند که او تصميم دارد بارسلونا را ترک کند.
طي روزهاي گذشته از باشگاه هايي نظير منچستر سيتي، اينتر و پاري سن ژرمن به عنوان مقصد هاي ليونل مسي در صورت جدايي احتمالي از بارسا ياد شده است اما به طور قطع جذب فوق ستاره آرژانتيني کار آساني نخواهد بود چرا که به لحاظ مالي اين امر چيزي نزديک به غير ممکن است.
حالا و در همين رابطه کواترو مدعي شده که تيم هاي نام برده شده قادر به تقبل هزينه هاي جذب ليونل مسي نيستند و تنها تيمي که در حال حاضر مي تواند اين کار را انجام دهد و البته حقوق بالاي برنده شش باره توپ طلا را پرداخت کند، منچستر‌يونايتد است؛ تيمي که البته بعيد به نظر مي‌رسد براي اين کار اقدام خاصي انجام دهد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد