تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال تراکتور تبريز گفت: پيروزي مقابل نفت مسجدسليمان را از طرف خودم و بچه‌ها به محمدرضا زنوزي تقديم مي‌کنم.
ساکت الهامي پس از پيروزي يک بر صفر تيم فوتبال تراکتور تبريز مقابل نفت مسجدسليمان و صعود شاگردانش به فينال جام حذفي اظهار داشت: تيمي که به نيمه نهايي جام حذفي مي‌رسد و سه تيم ليگ برتري را حذف مي‌کند، تيم کوچکي نيست. نفت مسجدسليمان تيم بسيار خوبي بود. اين پيروزي را از طرف خودم و بچه‌ها به محمدرضا زنوزي تقديم مي‌کنم. فردا تولد اوست و مي‌خواستيم به او هديه دهيم.
وي با بيان اينکه مالک باشگاه تراکتور تبريز با ناملايمتي‌ها و کم‌لطفي‌هايي مواجه بوده است، تصريح کرد: بازيکنانم امروز سنگ‌تمام گذاشتند و به آنها تبريک مي‌گويم. بچه‌ها امروز معرفت و شرافت را معني کردند. وقتي 10 نفره شديم، آنها جانانه جنگيدند. به هواداران هم تبريک مي‌گويم. سهميه آسيايي ما قطعي شد و به فينال جام حذفي رسيديم. به مهدي تارتار تبريک مي‌گويم که تيم خيلي خوبي ساخته است. نفت مسجدسليمان شايسته حضور در اين مرحله بود و ثابت کرد تيمي منسجم و داراي ساختار است.
سرمربي تراکتور با بيان اينکه مي‌دانست هر چه بازي ادامه يابد، کار براي شاگردانش سخت‌تر مي‌شود، خاطرنشان کرد: تلاش کرديم زود به حريف گل بزنيم، چون گل زدن به نفت سخت است و ما به ويژه در نيمه اول، خيلي حمله کرديم. فرصت‌هاي خوبي هم داشتيم که به بار ننشست. با شروع نيمه دوم به چيزي که خواستيم، رسيديم. بازي روال معتدلي داشت، اما اخراج اسدي کار ما را سخت کرد. با توجه به اينکه جام حذفي بود و ناخواسته عقب‌نشيني کرديم، اخراج او مزيد بر علت شد و نفت روي دروازه ما فشار آورد. اين تيم يکي دو موقعيت داشت که ما همان موقع فرصت گلزني داشتيم. فکر مي‌کنم ما شايسته صعود به فينال بوديم.
الهامي با تمجيد از بيژن حيدري و کمک‌هايش گفت: از حيدري و تيمش تشکر مي‌کنم که عالي قضاوت کردند. من يک صحنه از کوره در رفتم و از او معذرت مي‌خواهم. ما در مرحله سختي قرار داريم و آن موضوع به خاطر فشار بازي بود. گروه داوري فوق‌العاده عمل کرد و قضاوت بسيار خوبي داشت. از کميته داوران و تيم داوري تشکر مي‌کنم.
وي درباره اينکه تيمش پس از گل اول موقعيت‌هاي چنداني براي گلزني نداشت، بيان کرد: جام حذفي اين‌گونه نيست که تيمي گلي بزند و براي گل دوم برود. تيمي که گل خورده است، چيزي براي از دست دادن ندارد و همان‌طور که گفتم، جام حذفي يا هيچ است يا همه چيز. الان به همه چيز و فينال مسابقات رسيديم و به دنبال همين بوديم. از مجموعه عوامل باشگاه هم تشکر مي‌کنم. گلايه‌هايي هم دارم، چون بسياري از اوقات تنها بوديم و فقط زنوزي کنار ما بود. دوست ندارم کام هواداران را تلخ کنم، اما خيلي حرف‌ها در موقعيت مناسب وجود دارد که بايد گفته شود. جايگاه تراکتور خيلي بالاتر از اين است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد