ورزش 3/ اخراج رضا اسدي نقطه تاريک نمايش اين هافبک بلندقامت تراکتور در جدال حساس مقابل نفت مسجدسليمان بود.
اسدي که در طول دوران فوتبالش نشان داده شم گلزني در ضربات ايستگاهي را دارد و بارها گره از کار تراکتور گشوده است؛ وي در اين مسابقه بعد از هند ناباورانه‌اش در نيمه اول که منجر به دريافت کارت زرد اول شد، در نيمه دوم و در دقيقه 77 روي يک ارسال کرنر از جناح چپ با يک حرکت عجيب و در حالي که تعادل هم نداشت، با اقدام به هند پس از برخورد جزئي توپ با دستش از سوي بيژن حيدري داور اين مسابقه کارت زرد دوم را دريافت کرد و اخراج شد.
اين حرکت اسدي پس از آن‌که تراکتور در استرس گل زده و صعود به فينال در ديدار مقابل نفت مسجدسليمان بود، به شدت عجيب به نظر مي‌رسيد؛ اتفاقي که باعث خواهد شد 10 دقيقه پاياني بازي با اضطراب بيشتري براي شاگردان ساکت الهامي دنبال شود.
آن‌ها البته در طول مسابقه موقعيت‌هاي بسياري براي گلزني داشتند اما از اين فرصت‌ها استفاده نکردند تا در لحظات پاياني بازي با ترس و تنش پيش بروند.
خروج اين بازيکن از زمين باعث شد تا ساکت الهامي براي دقايقي مسعود شجاعي را به نوک حمله بفرستد و سپس ميثم تيموري را به جاي او وارد ميدان کند و بعد از آن تعويض دوم تيم، ورود محمدرضا آزادي به جاي سعيد مهري براي وارد کردن فشار به دفاع پيش‌تاخته نفت مسجدسليمان بود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد