مهر/ مهاجم سابق استقلال با بيان اينکه کريمي در صورت آمادگي مي تواند نتيجه بازي را تغيير دهد، گفت: استقلال اميد زيادي به اين بازيکن دارد و نمي خواهد کريمي اين ديدار را از دست بدهد.
غلامرضا فتح آبادي با اشاره به دربي روز چهارشنبه سرخابي هاي تهران گفت: استقلال با داشتن بازيکناني چون کريمي، دياباته و اسماعيلي شرايط خوبي دارد. البته کريمي يک مصدوميت داشت که برطرف شده و به طور حتم کادر فني تلاش خواهد کرد تا او را به ديدار روز چهارشنبه برساند. حضور اين بازيکن در زمين مي تواند بسيار تأثيرگذار باشد. کريمي اين روزها در آمادگي کامل به سر مي برد و مهاجمان استقلال بايد قدر پاس هاي طلايي اين بازيکن را بدانند.
اين پيشکسوت ادامه داد: در خط حمله هم استقلال يک مهاجم بلندقامت و کاملاً حرفه اي دارد. بازيکني که توانست در اولين سال حضورش آقاي گل ليگ شود و حالا مي خواهد برابر پرسپوليس باز هم گل زني کرده و باعث صعود استقلال به فينال جام حذفي شود.
مهاجم سابق استقلال در مورد شرايط سرخ پوشان تهراني اظهار داشت: پرسپوليس هم نمي خواهد بازنده باشد. آنها به دنبال نايب قهرماني ديگر هستند تا بتوانند افتخاري ديگر براي تيمشان به دست بياورند. 
وي در ادامه خاطرنشان کرد: تنها نکته تاريک اين ديدار نبود تماشاگران است. حضور آنها در دربي شور و شعف خاصي به ورزشگاه مي داد. سکوتي محض در ورزشگاه که شايد از لحاظ فني براي دو تيم خوب باشد اما نبود تماشاگر جذابيت ها را از بين خواهد برد. ولي در مجموع فکر مي کنم هر دو تيم چون نياز به برد دارند بازي هجومي از خود ارائه کرده تا بتوانند به فينال جام حذفي برسند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد