فارس/ دروازه‌بان تيم تراکتور در آستانه بازي نيمه نهايي تيمش مقابل نفت مسجدسليمان با يک درخواست غير منطقي کار کادرفني تيم تبريزي را براي انتخاب ارنج دچار مشکل کرد.
روز گذشته در ليست ۱۸ نفره تيم تراکتور مقابل نفت مسجدسليمان نامي از رشيد مظاهري دروازه‌بان اول تيم تبريزي نبود.
پرس‌و‌جو‌ها در مورد اينکه چرا گلر اول تيم تبريزي در يکي از حساس‌ترين بازي‌هاي فصل تراکتور نيست از همان لحظه‌اي که ليست تراکتور در اختيار خبرنگاران قرار گرفت، آغاز شد.
گويا رشيد مظاهري در فاصله دو روز مانده به بازي در جلسه‌اي که با محمدرضا زنوزي مالک باشگاه تراکتور داشته درخواست مالي براي فصل آينده‌اش را کرده و گفته اگر اين پول را ندهند نمي‌تواند کنار تيم باشد. او پس از خروج از اين جلسه تلفن همراه خود را هم خاموش مي‌کند تا کادرفني تراکتور هم نتوانند با اين بازيکن ارتباط بگيرند و جوياي ماجرا شوند.
بدين ترتيب وقتي ساکت الهامي سرمربي اين تيم متوجه ماجرا مي شود از محمدرضا اخباري که دچار مصدوميت هم بوده و در تمرينات اخير شرکت نداشته مي‌خواهد در اين فاصله کم با فيزيوتراپي مداوم خود را آماده کند و اين دروازه‌بان با وجود مصدوميت روز گذشته مقابل نفت مسجدسليمان به ميدان مي‌رود و اين تيم تبريزي هم راهي فينال مي‌شود.
مظاهري در حالي در فاصله دو روز مانده به بازي نيمه‌نهايي با چنين خواسته‌اي باشگاه را تحت فشار گذاشته که دو سال ديگر با تراکتور قرارداد دارد اما برخي شنيده‌ها حکايت از اين دارد که او مورد توجه دو باشگاه مدعي قهرماني در ليگ است و از مدت‌ها قبل هم اعلام کرده بود براي فصل جديد نمي‌خواهد در تبريز بماند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد