تسنيم/ بهتاش فريبا، پيشکسوت استقلال گفت: به هواداران استقلال تبريک مي‌گويم و اگر ما جام ليگ برتر را نگرفتيم، اما اين پيروزي ارزش قهرماني ليگ برتر را داشت.
 دربي حذفي تهران با برتري استقلال پايان يافت. در اين رابطه کارشناسان و بازيکنان قديمي هر دو تيم نظرات جالبي دارند.
نظر بهتاش فريبا پيشکسوت تيم استقلال درباره دربي حذفي تهران؛ «مشخص بود که بازي سختي خواهد بود و هر دو تيم به دنبال سنت شکني بودند. در نيمه اول استقلال عملکرد خيلي خوبي داشت و تيم از نظر بدني بسيار سرحال بود. تا زماني که فرشيد اسماعيلي را در زمين داشتيم، شرايط خوب پيش رفت و از نظر تاکتيکي و زيرساختي، استقلال توانسته بود عملکرد مناسبي از خود نشان دهد. کاري به نحوه به ثمر رسيدن گل‌ها ندارم، اما با بيرون رفتن فرشيد اسماعيلي، خط هافبک استقلال از تعادل افتاد و دچار اشکال شد و باعث شد بازي را به پرسپوليس بدهيم. آنها هم قهرمان ليگ هستند و مسلم بود که به راحتي از اين فرصت استفاده کنند. به هواداران استقلال تبريک مي‌گويم و اگر ما جام ليگ برتر را نگرفتيم، اما اين پيروزي ارزش قهرماني ليگ برتر را داشت. اميدوارم بچه‌ها در مشهد هم از تراکتور برتر باشند و قهرمان شوند. به کادرفني و مديريت باشگاه هم بابت اين پيروزي تبريک مي‌گويم.»
حاشيه هاي مربوط به پرسپوليس اما هنوز محل است و فريبا در اين بار مي گويد؛ «در تيم پرسپوليس توانايي وجود دارد و اين را نمي‌توان منکر شد. اصلاً بحثي مبني بر عدم توانايي پرسپوليس نيست، اما خب وقتي يک سري آمارها نمايان شد، اين ذهنيت به وجود آمد. مثلاً در ماجراي طارمي که با تيم ترکيه‌اي مسئله پيدا کرد، رئيس‌جمهور ما با نخست وزير ترکيه موضوع را حل کرد، اما وقتي براي استراماچوني مشکل پولي به وجود آمد، اتفاقي رخ نداد.»
با اين همه در ماجراي استراماچوني هم پاي وزارت امور خارجه، سفير ايران در ايتاليا، رئيس بانک مرکزي و چند وزير به مسئله باز شد تا پول استراماچوني را پرداخت کنند. آيا بهتاش فريبا منکر اين مساله است؛ «مردم نتيجه حاصل شده را مي‌بينند و حافظه‌شان بر اين اساس شکل مي‌گيرد و  مي‌گويند وزارت ورزش به پرسپوليس بيشتر رسيده است.» 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد