خبرآنلاين/ با وجود اينکه کارت قرمزي در دربي نيمه نهايي جام حذفي به بازيکنان داده نشد اما اين ديدار از نظر تعداد خطا آمار بالايي را به خود اختصاص داد.

دربي ۹۳ پايتخت با برتري استقلال مقابل پرسپوليس در ضربات پنالتي همراه شد و اين تيم توانست به فينال جام حذفي صعود کند تا حريف تراکتور براي کسب عنوان قهرماني شود.
دربي ۹۳ به خاطر شرايطي که در جريان بازي رقم خورد از جذابيت بالايي برخوردار بود اما تعداد خطاهاي بالايي در اين مسابقه صورت گرفت. در پايان ۱۲۰ دقيقه جدال دوتيم ۵۰ خطا صورت گرفت که سهم پرسپوليس در تعداد خطاها و کارت زرد بيشتر از استقلال بود.
در اين ديدار استقلال ۲۳ و پرسپوليس ۲۷ خطا را انجام دادند؛ با وجود اينکه تعداد خطاهاي دو تيم تفاوت فاحشي با يکديگر ندارند اما پرسپوليس در اين مسابقه به خصوص در نيمه اول خشن تر از استقلال بود و سيامک نعمتي از جمله بازيکناني بود که تعداد خطاهاي زيادي در اين بازي انجام داد و حتي بازيکنان استقلال اعتقاد داشتند داور بايد به او کارت زرد دوم را هم نشان دهد .
قطعا کشيده شدن بازي به وقت هاي اضافه باعث بيشترشدن تعداد خطاها مي شود اما در اين بازي شاهد خطاهاي زيادي بوديم که همين موضوع باعث توقف هاي پرشمار در بازي شده بود. ثبت ۵۰ خطا در يک بازي فوتبال در تمام دنيا نشان از خشن بودن بازي دارد؛ حتي اگر کارت قرمزي داده نشود و تعداد کارت هاي زرد هم کمتر از ۵ باشد.
بسياري از خطاهاي صورت گرفته نيز کاملا غيرحرفه اي و حتي در ميانه ميدان بود که هيچ دليل فني براي انجام اين خطاها وجود نداشت.
به جز يکي دو صحنه، بازيکنان در جريان بازي درگيري و بحث با يکديگر نداشتند اما شايد با اين تعداد خطا در حضور تماشاگران شرايط و جو مسابقه به شکل ديگري پيش مي رفت. حضور تماشاگران در ورزشگاه و خطاهاي زياد قطعا با واکنش آن ها روبه رو مي شد که مي توانست سبب جنجالي شدن اين مسابقه شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد