ايسنا/ پيشکسوت استقلال گفت: تيم نتيجه مي گيرد و نيازي نيست بخواهيم درباره ماندن يا نماندن مجيدي صحبت کنيم زيرا تيم را به حاشيه مي برد.

صمد مرفاوي درباره برد استقلال مقابل پرسپوليس و صعود به فينال جام حذفي اظهار کرد: هر دو تيم بازي خوبي انجام دادند و يک وقت هايي از بازي استقلال خوب بازي مي کرد و يک وقت هايي از بازي را هم پرسپوليس بهتر بازي مي کرد ولي به نظر من باتوجه به شرايطي که پرسپوليس داشت و اين که قهرمان هم شده بود، با تمام صحبت هاي فني، استقلال بهتر بازي کرد.
او درباره عملکرد بازيکنان استقلال گفت: همه بازيکنان به هم کمک کردند تا اين برد به دست بيايد. مهدي قائدي هم به لحاظ فني يک در مقابل يک را خوب عمل مي کرد و مدافعان پرسپوليس را آزار مي داد و گلي هم که به ثمر رساند گل زيبايي بود. باتوجه به اين که بازي بدون تماشاگر برگزار شد، فشار تماشاگران روي دو تيم وجود نداشت و بازيکنان نسبت به بازي هاي قبل راحت تر بازي کردند.
مرفاوي با بيان اين که استقلال دنبال اين است که قهرماني را به دست آورد و به هوادارانش هديه دهد، عنوان کرد: همين مساله انگيزه استقلالي ها را بيشتر کرد و ديديد که در تمام نقاط زمين استقلال با انگيزه تر و شاداب تر بود. استقلال برنامه خوبي براي اين بازي داشت و خوب کار کرد. چون تيم با پنالتي برده نمي شود گفت با قاطعيت پرسپوليس را شکست داد اما به لحاظ فني استقلال خوب بود و در ۹۰ دقيقه از پرسپوليس بهتر بود و مستحق برد بود.
او درباره شايعاتي مربوط به اين که سعادتمند به دنبال بازگرداندن استراماچوني به استقلال است، گفت: در حال حاضر راجع به اين مساله نمي توانيم صحبت کنيم. ممکن است مطبوعات براي استقلال چيزهاي زيادي بنويسند ولي به هر حال صحبت کردن درباره اين مساله باعث مي شود تيم به حاشيه کشيده شود. بهتر اين است که راجع به چيزي که هنوز اتفاق نيافتاده است و مطمئن نيستيم صحبت نکنيم. بعد از تمام شدن فصل مي شود درخصوص اين موضوع صحبت کرد که فرهاد مجيدي بماند يا خير. اکنون تيم نتيجه مي گيرد و نيازي نيست بخواهيم درباره ماندن يا نماندن مجيدي صحبت کنيم. شرايط تيم خوب است و هر صحبتي به جز اين بردن تيم به حاشيه است.
پيشکسوت استقلال درباره ديدار فينال استقلال و تراکتور گفت: تراکتور تيم خوب و سطح بالايي است. تراکتور از تيم هاي خوب و پرمهره است و شرايطتش هم در ليگ و هم در جام حذفي خوب بوده است. بازيکناني که اين تيم دارد هم باتجربه و هم با کيفيت هستند و تيمي است که توانمند است. فقط نبايد به پرسپوليس و استقلال نگاه کنيم و تراکتور تيم پر مهره اي است و شايد هم از دو تيم پايتخت بهتر باشند. فينال سخت و فني است و هر تيمي که شايسته باشد، مي تواند اين فينال را ببرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد