ایرنا/ پیشکسوت استقلال با اشاره به پیروزی آبی‌ها در شهرآورد و گل حائز اهمیت محمد دانشگر گفت: تنبیه دانشگر و فرشید باقری از ابتدا هم سختگیرانه بود و بهترین تصمیم فرهاد مجیدی بازگشت این دو بازیکن بود.
صادق ورمزیار در خصوص صعود استقلال به فینال جام حذفی پس از شکست پرسپولیس گفت: استقلال بازی را بسیار خوب شروع و بعد از گل بسیار هوشمندانه عمل کرد. استقلال در نیمه اول موقعیت‌های بسیار خوبی برای گلزنی داشت، اما متاسفانه این موقعیت‌ها از دست رفت. پرسپولیس در نیمه دوم برتر از حریف ظاهر شد، اما بعد از گل دوم نتوانست از برتری خود بهره ببرد و خیلی سریع بازیکنان استقلال بازی را به تساوی کشاندند. باید به مجیدی به خاطر این بازگشت تبریک بگویم.
مربی اسبق تیم استقلال با اشاره به گلزنی دانشگر در شهرآورد گفت: به نظر من تنبیه این دو بازیکن از ابتدا سختگیرانه بود و ای کاش از ابتدا مجیدی این دو بازیکن را اخراج نمی‌کرد. بازگشت این دو بازیکن بهترین تصمیم مجیدی بود و مزد تصمیم خوب خود را گرفت.
ورمزیار در خصوص شانس استقلال برای قهرمانی در جام حذفی اظهار داشت: این پیروزی هیچ ارتباطی به موفقیت استقلال در فینال ندارد. شرایط شهرآورد با تمام مسابقات تفاوت دارد و بازیکنان باید به این موضوع مهم توجه کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید