آخرين خبر/ به نظر مي رسد که ليونل مسي ستاره آرژانتيني هر لحظه به منچسترسيتي نزديک تر مي شود. اين بازيکن خواستار جدايي از بارسلونا شده است و به نظر مي رسد که تيم پپ گوارديولا جدي ترين مشتري اوست. سيتي مي خواهد با قراردادي پنج ساله اين بازيکن را به خدمت بگيرد که دو سال از آن در منچسترسيتي سپري خواهد شد و سه سال در باشگاه نيويورک سيتي.
به گزارش فوتبالي، حالا در خبري ديگر  خورخه نيکولا خبرنگار شبکه ESPN برزيل گزارش داده است که مسي اخيرا با نيمار تماس گرفته است و او را دعوت کرده تا با هم به منچسترسيتي ملحق شوند. قرارداد فعلي نيمار با پي اس جي تا سال 2022 اعتبار دارد و رقم فسخ قراردادش حدود 170 ميليون يوروست. البته خيلي سخت است که نيمار و مسي دوباره با هم در بارسلونا هم بازي شوند چرا که از يک طرف مشخص نيست که مسي بتواند از بارسا جدا شود و از سويي ديگر سيتي که خطر محروميت به خاطر رعايت نکردن فيرپلي مالي را از سر گذرانده بعيد است که بتواند دو بازيکني که دستمزد بالايي دريافت مي کنند را با هم به خدمت بگيرد. از طرفي پي اس جي به هيچ وجه حاضر به فروش نيمار نخواهد شد و کار جذب وي براي منچسترسيتي خيلي مشکل خواهد بود.
به هر صورت اين روزها شايعات ضد و نقيض در مورد آينده مسي بسيار زياد خواهند بود و بايد ديد که در نهايت چه اتفاقي رخ مي دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد