آخرین خبر/ به نظر می رسد که لیونل مسی ستاره آرژانتینی هر لحظه به منچسترسیتی نزدیک تر می شود. این بازیکن خواستار جدایی از بارسلونا شده است و به نظر می رسد که تیم پپ گواردیولا جدی ترین مشتری اوست. سیتی می خواهد با قراردادی پنج ساله این بازیکن را به خدمت بگیرد که دو سال از آن در منچسترسیتی سپری خواهد شد و سه سال در باشگاه نیویورک سیتی.
به گزارش فوتبالی، حالا در خبری دیگر  خورخه نیکولا خبرنگار شبکه ESPN برزیل گزارش داده است که مسی اخیرا با نیمار تماس گرفته است و او را دعوت کرده تا با هم به منچسترسیتی ملحق شوند. قرارداد فعلی نیمار با پی اس جی تا سال 2022 اعتبار دارد و رقم فسخ قراردادش حدود 170 میلیون یوروست. البته خیلی سخت است که نیمار و مسی دوباره با هم در بارسلونا هم بازی شوند چرا که از یک طرف مشخص نیست که مسی بتواند از بارسا جدا شود و از سویی دیگر سیتی که خطر محرومیت به خاطر رعایت نکردن فیرپلی مالی را از سر گذرانده بعید است که بتواند دو بازیکنی که دستمزد بالایی دریافت می کنند را با هم به خدمت بگیرد. از طرفی پی اس جی به هیچ وجه حاضر به فروش نیمار نخواهد شد و کار جذب وی برای منچسترسیتی خیلی مشکل خواهد بود.
به هر صورت این روزها شایعات ضد و نقیض در مورد آینده مسی بسیار زیاد خواهند بود و باید دید که در نهایت چه اتفاقی رخ می دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید