آخرین خبر/ کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا رودریگز یکی از رمانتیک ترین تعطیلات تابستانی خود را سپری می کنند. این زوج چهار سال است که با هم ارتباط دارند و تصاویر رمانتیک زیادی از همدیگر در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند تا شایعات در مورد جدی تر شدن رابطه شان جشدت بگیرد.
به گزارش فوتبالی، رونالدو و نامزد اسپانیایی - آرژانتینی اش در این تابستان به سواحل ایتالیا، فرانسه، موناکو، اسپانیا و پرتغال رفته اند و به نظر می رسد که رابطه شان گرم تر از همیشه است. هر دوی آنها پیام های عاشقانه زیادی در مورد همدیگر منتشر می کنند. حالا انتشار تصاویر و ویدیوهای جدید از جورجینا در اینستاگرام شایعات را در مورد جدی شدن رابطه آنها افزایش داده است. در حقیقت در این تصاویر به نظر می رسد که جورجینا حلقه ای را به دست دارد تا به نظر برسد که رابطه آنها کاملا جدی شده است. در یکی از پست ها نیز جورجینا تصویری از خودش کنار رونالدو منتشر کرده و عبارت "YESSS" به معنی "بله" را نوشته است. 
برخی از هواداران این زوج مدعی شده اند که این زوج در آینده ای نه چندان دور مراسم ازدواج خود را برگزار خواهند کرد چرا که احتمالا رونالدو از جورجینا خواستگاری کرده و پاسخ مثبت را گرفته است. به هر صورت فعلا نه جورجینا و نه کریستیانو چیزی را به صورت رسمی اعلام نکرده اند و هواداران این زوج باید همچنان منتظر اخبار رسمی باشند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید