آخرين خبر/ کريستيانو رونالدو و نامزدش جورجينا رودريگز يکي از رمانتيک ترين تعطيلات تابستاني خود را سپري مي کنند. اين زوج چهار سال است که با هم ارتباط دارند و تصاوير رمانتيک زيادي از همديگر در شبکه هاي اجتماعي منتشر مي کنند تا شايعات در مورد جدي تر شدن رابطه شان جشدت بگيرد.
به گزارش فوتبالي، رونالدو و نامزد اسپانيايي - آرژانتيني اش در اين تابستان به سواحل ايتاليا، فرانسه، موناکو، اسپانيا و پرتغال رفته اند و به نظر مي رسد که رابطه شان گرم تر از هميشه است. هر دوي آنها پيام هاي عاشقانه زيادي در مورد همديگر منتشر مي کنند. حالا انتشار تصاوير و ويديوهاي جديد از جورجينا در اينستاگرام شايعات را در مورد جدي شدن رابطه آنها افزايش داده است. در حقيقت در اين تصاوير به نظر مي رسد که جورجينا حلقه اي را به دست دارد تا به نظر برسد که رابطه آنها کاملا جدي شده است. در يکي از پست ها نيز جورجينا تصويري از خودش کنار رونالدو منتشر کرده و عبارت "YESSS" به معني "بله" را نوشته است. 
برخي از هواداران اين زوج مدعي شده اند که اين زوج در آينده اي نه چندان دور مراسم ازدواج خود را برگزار خواهند کرد چرا که احتمالا رونالدو از جورجينا خواستگاري کرده و پاسخ مثبت را گرفته است. به هر صورت فعلا نه جورجينا و نه کريستيانو چيزي را به صورت رسمي اعلام نکرده اند و هواداران اين زوج بايد همچنان منتظر اخبار رسمي باشند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد