ورزش 3/ لوئیس سوارز با انتشار پیامی در اینستاگرام خود تاکید کرد که اگر نیاز به حرف زدن باشد خودش این کار را انجام خواهد داد و نه از زبان افراد دیگر.
اگر اتفاق غیرمترقبه ای رخ ندهد، طی روزهای آتی باید شاهد جدایی لوئیس سوارز از بارسا باشیم. ستاره اروگوئه ای پس از شکست تلخ بارسا از بایرن یکی از بازیکنانی بود که در فهرست فروش بارسلونا قرار گرفت و از سوی رونالد کومان سرمربی جدید بلوگرانا به وی اعلام شده است که باید به دنبال تیمی جدید برای خود باشد.
سوارز که از شیوه رفتار باشگاه با خودش عصبانی است، طی این مدت تنها یک مصاحبه با ال پائیس داشت و سپس ترجیح داده سکوت کند اما در روزهای اخیر برادر سوارز و نیز الخاندرو بالبی مدیر برنامه های سابق او مصاحبه هایی داشته و در مورد او صحبت کرده اند از جمله اینکه آینده او را به آینده مسی گره زده اند.
در نهایت سوارز ترجیح داد سکوتش را بکشند و با انتشار یک استوری در اینستاگرامش نوشت:« افرادی هستند که در این چند روز از من نام برده اند یا در مورد من صحبت کرده اند. کسانی که من مدتی است ارتباطی با آنها ندارم. زمانی که نیاز به حرف زدن باشد، خودم این کار را انجام خواهم داد.»

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید