ورزش 3/ لوئيس سوارز با انتشار پيامي در اينستاگرام خود تاکيد کرد که اگر نياز به حرف زدن باشد خودش اين کار را انجام خواهد داد و نه از زبان افراد ديگر.
اگر اتفاق غيرمترقبه اي رخ ندهد، طي روزهاي آتي بايد شاهد جدايي لوئيس سوارز از بارسا باشيم. ستاره اروگوئه اي پس از شکست تلخ بارسا از بايرن يکي از بازيکناني بود که در فهرست فروش بارسلونا قرار گرفت و از سوي رونالد کومان سرمربي جديد بلوگرانا به وي اعلام شده است که بايد به دنبال تيمي جديد براي خود باشد.
سوارز که از شيوه رفتار باشگاه با خودش عصباني است، طي اين مدت تنها يک مصاحبه با ال پائيس داشت و سپس ترجيح داده سکوت کند اما در روزهاي اخير برادر سوارز و نيز الخاندرو بالبي مدير برنامه هاي سابق او مصاحبه هايي داشته و در مورد او صحبت کرده اند از جمله اينکه آينده او را به آينده مسي گره زده اند.
در نهايت سوارز ترجيح داد سکوتش را بکشند و با انتشار يک استوري در اينستاگرامش نوشت:« افرادي هستند که در اين چند روز از من نام برده اند يا در مورد من صحبت کرده اند. کساني که من مدتي است ارتباطي با آنها ندارم. زماني که نياز به حرف زدن باشد، خودم اين کار را انجام خواهم داد.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد