ورزش 3/ کریستیانو رونالدو دیگر در میان 5 بازیکن با ارزش حاضر در فوتبال ایتالیا جایی ندارد.
سن و سال یک فاکتور مهم در تخمین ارزش و قیمت هر فوتبالیستی محسوب می شود و این در مورد رونالدو هم صدق می کند. فوق ستاره پرتغالی در 35 سالگی حالا جایی در میان 5 بازیکن باارزش سری آ ایتالیا ندارد و در رتبه هفتم قرار گرفته است.
رونالدو دو سال پیش با قراردادی به ارزش 112 میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوست و حالا در وبسایت ترانسفرمارکت ارزش او 60 میلیون یورو تخمین زده شده است. هرچند رونالدو فصل گذشته توانست 37 گل برای یوونتوس در همه رقابت ها بزند و 7 پاس گل نیز بدهد اما از سوی ترانسفرمارکت او هفتمین بازیکن با ارزش سری آ محسوب می شود.
رونالدویی که تا آخرین روزها شانس کفش طلا را داشت ولی در نهایت پایین تر از چیرو ایموبیله و روبرت لواندوفسکی قرار گرفت، در یوونتوس نیز دومین بازیکن با ارزش است و پایین تر از پائولو دیبالای 80 میلیون یورویی قرار می گیرد.
در سری آ روملو لوکاکو ستاره 27 ساله بلژیکی اینتر با 85 میلیون یورو باارزش ترین فوتبالیست است. پایین تر از او پائولو دیبالا از یووه با 80 میلیون یورو قرار می گیرد و لائوتاور مارتینز مهاجم اینتر و ماتایس دی لیخت مدافع هلندی یووه با 70 میلیون یورو، کالیدو کولیبالی مدافع سنگالی ناپولی و سرگی میلینکوویچ ساویچ ستاره صرب لاتزیو با 65 میلیون یورو در رده های بعدی قرار دارند.
رونالدو، جی جی دوناروما گلر میلان، استفان دی فرای و کریستین اریکسن هم با 60 میلیون یورو هفتم تا دهم هستند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید