ورزش 3/ مديرعامل سابق باشگاه استقلال مي گويد از مصاحبه هفته پيش معاون وزير مي شد حدس زد خبرهايي در راه است.
کاظم اوليايي درباره استعفاي ناگهاني فرهاد مجيدي از سرمربيگري استقلال بيان کرد: متاسفانه عدم صداقت باعث شده اين مسائل پيش بيايد. اما حرف من يک چيز است؛ اينکه الان نبايد کام هواداران را تلخ کنيم. بعد از مدت ها يک بازي شده و ما 6 گل زده ايم . 6 گلي که مستند است و نبايد اجازه بدهيم لبخندي که روي لب هوادار است از بين برود.
وي ادامه داد: الان وقت استعفا دادن و اين مسائل نيست. من نمي خواهم بگويم چه کسي مقصر است. فقط مي گويم نبايد خودخواه باشيم. چه مديرو چه سرمربي نبايد اجازه بدهيم هواداران ناراضي باشد. دربي مهم بود که به برد رسيديم. الان زمان سکوت است. بگذاريم هوادار نفس بکشد. تسويه حساب هاي شخصي را هم براي بعد بگذاريم.
مديرعامل سابق استقلال همچنين گفت: چند روز قبل که علي نژاد معاون وزير ورزش اعلام کرد آقاي سلطاني فر در جريان سفر مديران استقلال به ايتاليا نبوده مشخص بود که دارد کد مي دهد و خبرهايي در راه است. آنها ترسيدند و زود خودشان را کنار کشيدند. من الان هم نمي خواهم قضاوتي ميان فرهاد مجيدي و مديرعامل انجام بدهم اما احساس مي کنم حق هوادار استقلال دارد ضايع مي شود.
سعادتمند در پايان افزود: از نظر من هرگونه اقدامي که در اين شرايط خوشي و لذت را از هوادار بگيرد، قبيح است و بايد جلويش را بگيريم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد