تسنيم/ عضو هيئت مديره استقلال تأکيد کرد که استعفاي فرهاد مجيدي از سرمربيگري در دستور کار هيئت مديره باشگاه قرار نمي‌گيرد.
هادي زبده شيرکوهي درباره استعفاي فرهاد مجيدي از سرمربيگري تيم فوتبال استقلال اظهار داشت: قبل از بازي با سپاهان، در هتل صحبت‌هايي انجام داديم و فرهاد مجيدي هم به صحبت‌ها گوش کرد. نمي‌دانم چه اتفاقي افتاده است که با بازگشت احمد سعادتمند از ايتاليا، برخي رسانه‌ها خبر بازگشت استراماچوني را داده‌اند، در صورتي که او نمي‌تواند برگردد.
وي افزود: من به همراه اسماعيل خليل‌زاده، حجت نظري و احتمالا مهدي عبديان از استعفاي مجيدي بي‌خبر هستيم، يعني حداقل من، خليل‌زاده و نظري بي‌خبريم. اگر مجيدي استعفايي هم بدهد، استعفايش در دستور کار جلسه هيئت مديره قرار نمي‌گيرد. مجيدي چيزي را رسما اعلام نکرده است، ضمن اينکه بايد ببينيم چه اتفاقي افتاده و چه چيزي به او گفته‌اند که باعث ناراحتي‌اش شده است.
عضو هيئت مديره استقلال خاطرنشان کرد: تأکيد مي‌کنم استعفاي مجيدي در دستور کار هيئت مديره قرار نمي‌گيرد، چون او بايد باشد و به کارش ادامه دهد. ما پس از بازي فينال جام حذفي براي ادامه همکاري با مجيدي با او صحبت خواهيم کرد.
زبده‌ شيرکوهي در خصوص اينکه آيا مذاکره‌اي با استراماچوني براي بازگشت به استقلال انجام شده است، گفت: اصلا مذاکره‌اي نبوده است.
وي در پاسخ به اين سؤال که منظورش براي مذاکره با مجيدي بعد از فينال جام حذفي چيست، گفت: پس از بازي فينال حذفي با مجيدي صحبت مي‌کنيم. سازمان بازرسي جذب مربيان و بازيکنان خارجي را محدود کرده است. وقتي محدوديت قانوني داريم، بايد از داخلي‌ها استفاده کنيم. فرهاد يکي از مربيان داخلي است و بايد ببينيم اصلا با ما همکاري مي‌کند يا نه.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد