خبر ورزشي/ به يحيي گل‌محمدي راپورت دادند دانيال اسماعيلي‌فر با مبلغي حدود ۷ ميليارد تومان براي يک فصل به سپاهان پيوسته است.
«مرغ از قفس پريد!» شايد اين بهترين اصطلاح براي سپاهاني شدن بمب نقل و انتقالات پرسپوليس در فصل جاري باشد. سه‌شنبه گذشته دانيال اسماعيلي‌فر با حضور در دفتر مرکزي باشگاه سپاهان و مذاکره با منوچهر نيکفر، رئيس هيئت‌مديره قرارداد دوساله‌اي با طلايي‌پوشان امضا کرد. اسماعيلي‌فر در حالي به سپاهان منتقل شده که در هفته‌هاي پاياني ليگ نوزدهم شايعاتي پيرامون حضور اين بازيکن در جمع بازيکنان يحيي گل‌محمدي منتشر شده بود و حتي رسانه‌ها از توافق شخصي اين بازيکن با سرخپوشان خبر داده بودند.
سپاهان با اين خريد موفق شد يکي از بازيکنان موفق فصل گذشته را از چنگ پرسپوليس خارج کند. در همين ارتباط شنيديم گل‌محمدي به شدت از يک دلال معروف شاکي و عصباني است. آقاي «س» که ايجنت معروفي در فوتبال ايران است و يکي، دو بازيکن فعلي پرسپوليس نيز با او قرارداد دارند، مدتي است با يحيي به مشکل خورده است. وقتي به گل‌محمدي اطلاع دادند در قرارداد ميان اسماعيلي‌فر و سپاهان اصفهان پاي اين دلال سرشناس وسط است بسيار عصباني شد و اعلام کرد اين فرد ديگر نبايد نزديک باشگاه پرسپوليس شود!
همچنين به يحيي گل‌محمدي راپورت دادند دانيال اسماعيلي‌فر با مبلغي حدود ۷ ميليارد تومان براي يک فصل به سپاهان پيوسته است. خبري که نمي‌دانيم صحت دارد يا نه، اما آنچه مي‌دانيم سرمربي پرسپوليس روي دانيال اسماعيلي‌فر براي فصل آينده خيلي حساب باز کرده بود، اما حالا بايد بازيکن مورد علاقه اش را در تيم رقيب تماشا کند!

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد