ورزش 3/ رایان گیگز، سرمربی تیم ملی ولز از هموطن خود رئال مادرید یعنی گرت بیل حمایت کرد.
اگرچه گرت بیل در فصل گذشته موفق شد جام قهرمانی لالیگا را با رئال مادرید بالای سر ببرد اما او روزهای کابوس واری را سپری کرد و بیشتر از روی نیمکت و یا حتی سکوها نظاره گر نمایش های شاگردان زین الدین زیدان بود.
با وجود همه این ها هم اما ستاره ولزی هیچ گونه تمایلی به جدایی از رئال‌مادرید نشان نمی‌دهد و از طرف دیگر بعید به نظر می‌رسد که در فصل پیش رو نیز تغییری در وضعیت این بازیکن حاصل شود. با این وجود رایان‌گیگز، سرمربی ولز از گرت بیل حمایت کرده است.
اسطوره باشگاه منچستریونایتد و سرمربی کنونی تیم ملی ولز درباره گرت بیل گفت: " امیدوارم او به خاطر این که فوتبالیست خارق العاده ای است، به یاد آورده شود. اینکه دو بار در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کنید، چهار بار این جام را بالای سر ببرید و زننده یکی از بهترین گل های فینال این مسابقات باشید، اتفاقی نیست که هر روز رخ دهد. امیدوارم بیل به خاطر این چیزها به یاد آورده شود. من همیشه گفته ام هم بیل بازیکنی است که می تواند تفاوت ها را رقم بزند.
گرت بیل به خوبی از خود مراقبت می کند و از تجربه کافی نیز برخوردار است بنابراین در حال حاضر هیچ نگرانی در مورد او برای من وجود ندارد اما این امکان وجود دارد که در آینده برخی چیزها تغییر کند."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید