ايسنا/ معاون ورزشي باشگاه استقلال مي‌گويد فرهاد مجيدي بهتر بود به جاي استعفا شتاب‌ زده، سوتفاهم ايجاد شده را با مديران استقلال در ميان مي‌گذاشت.
احمد مددي معاون ورزشي باشگاه استقلال، درباره استعفاي فرهاد مجيدي از هدايت اين تيم، گفت: استعفاي آقاي مجيدي در اين مقطع کام هواداران را تلخ کرد. بهتر بود آقاي مجيدي با مديران باشگاه جهت حل سوتفاهم ايجاد شده تماس مي‌گرفتند و اگر اين سوتفاهم براي ايشان حل نمي‌شد، اقدام به استعفا مي‌کردند. آقاي سعادتمند امروز هم در اظهاراتي تلويزيوني درباره آقاي استراماچوني شفاف سازي کرده بودند و بهتر بود آقاي مجيدي به اين اظهارات توجه بيشتري مي‌کرد.
او افزود: به هر روي بنده چند نکته را بايد جهت روشن شدن اذهان هواداران، ذکر کنم. باشگاه استقلال از دو ماه و نيم گذشته طي مکاتباتي به صورت کتبي و شفاهي از طريق مدير تيم، آقاي رمضاني از سرمربي محترم خواست تا اسامي بازيکناني که قرار است قراردادشان تمديد شود و همچنين بازيکناني که قرار است با آن‌ها جهت عقد قرارداد وارد مذاکره شويم را به ما اعلام کنند. متاسفانه با وجود پيگيري‌هاي فراوان شخصي خود بنده، اين پيگيري‌ها به جايي نرسيد.
معاون ورزشي باشگاه استقلال اضافه کرد: ما در مقطع حساسي هستيم و بايد براي نقل و انتقالات برنامه‌ريزي کرده باشيم. متاسفانه پيگيري‌هاي ما به جايي نرسيد و هيچگاه از طرف کادرفني نامه رسمي و مکتوبي جهت تمديد و عقد قرارداد جديد ارائه نشد. فقط يک مورد به صورت شفاهي اعلام شد که يکي از مدافعان سال‌هاي اخير استقلال بود. اين درحالي است که ما به او بدهي داشتيم و درحال مذاکره جهت توافق مالي بوديم.
مددي در پايان اضافه کرد: هر موقع بنده مسئله ليست را پيگيري کردم، به نوعي گفته مي‌شد آرامش تيم بهم مي‌خورد و ليست را بعد از جام حذفي اعلام مي‌کنيم. اين درحالي است که در بحث نقل و انتقالات همه تيم‌ها از قبل شروع نقل و انتقالات اقدامات ابتدايي را آغاز مي‌کنند. بنابراين از طرف باشگاه هيچ قصوري در خصوص همکاري با آقاي مجيدي نبود و همه لوازم پشتيباني را براي ايشان و بازيکنان تدارک ديديم. از تهيه پرواز چارتر، بهترين هتلينگ و زمين‌هاي تمريني بگيريد تا به موارد ديگر برسيد. ما حتي دو روز هتل براي برخي بازي‌ها مي‌گرفتيم که در ايران بسيار نادر است. به همين دليل معتقدم که بهتر بود آقاي مجيدي ابتدا گلايه و سوتفاهم خود را با مديريت استقلال در ميان مي‌گذاشتند تا اينگونه کام هواداران پيش از فينال جام حذفي تلخ نمي‌شد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد