ورزش 3/ موندو دیپورتیوو مدعی شد سادیو مانه به گزینه جدید بارسلونا در صورت جدایی لیونل مسی تبدیل شده است.
بعد از شکست تلخ و تحقیر آمیز بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ بود که تغییرات گسترده در این تیم کلید زده شد و در ابتدا کیکه ستین و اریک آبیدال از این باشگاه کنار گذاشته شدند.
شاید کمتر کسی گمان می کرد که یکی از تغییرات دیگر بارسلونا جدایی احتمالی لیونل مسی از این تیم باشد؛ اتفاقی که می تواند یک فاجعه مدیریتی دیگر را در کارنامه جوزپ بارتومئو به ثبت برساند اما حالا این اتفاق عجیب در آستانه رخ دادن قرار دارد و طی روزهای گذشته اکثریت قریب به اتفاق منابع معتبر مدعی شدند که فوق ستاره آرژانتینی خواهان ترک نوکمپ است.
با وجود این که باشگاه بارسلونا اعلام کرده که قصد دارد لیونل مسی را هر طور که شده حفظ کند اما در این بین گمانه زنی هایی درباره جانشین این فوق ستاره آرژانتینی در صورت جدایی او از بلوگرانا مطرح شده است. در ابتدا گفته شد که هم وطن مسی و ستاره باشگاه یوونتوس یعنی پائولو دیبالا گزینه اول سران بارسا خواهد بود اما حالا در همین رابطه موندو دیپورتیوو از سادیو مانه به عنوان گزینه جدید باشگاه کاتالانی نام برده است.
از طرفی کالچیومرکاتو نیز مدعی شده که سادیو مانه علاقه ای به تمدید قرارداد با لیورپول نشان نمی دهد و این امکان وجود دارد که او به زودی آنفیلد را ترک کرده و راهی یک تیم دیگر شود؛ شاید بارسلونا.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید