ورزش 3/ موندو ديپورتيوو مدعي شد ساديو مانه به گزينه جديد بارسلونا در صورت جدايي ليونل مسي تبديل شده است.
بعد از شکست تلخ و تحقير آميز بارسلونا در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بايرن مونيخ بود که تغييرات گسترده در اين تيم کليد زده شد و در ابتدا کيکه ستين و اريک آبيدال از اين باشگاه کنار گذاشته شدند.
شايد کمتر کسي گمان مي کرد که يکي از تغييرات ديگر بارسلونا جدايي احتمالي ليونل مسي از اين تيم باشد؛ اتفاقي که مي تواند يک فاجعه مديريتي ديگر را در کارنامه جوزپ بارتومئو به ثبت برساند اما حالا اين اتفاق عجيب در آستانه رخ دادن قرار دارد و طي روزهاي گذشته اکثريت قريب به اتفاق منابع معتبر مدعي شدند که فوق ستاره آرژانتيني خواهان ترک نوکمپ است.
با وجود اين که باشگاه بارسلونا اعلام کرده که قصد دارد ليونل مسي را هر طور که شده حفظ کند اما در اين بين گمانه زني هايي درباره جانشين اين فوق ستاره آرژانتيني در صورت جدايي او از بلوگرانا مطرح شده است. در ابتدا گفته شد که هم وطن مسي و ستاره باشگاه يوونتوس يعني پائولو ديبالا گزينه اول سران بارسا خواهد بود اما حالا در همين رابطه موندو ديپورتيوو از ساديو مانه به عنوان گزينه جديد باشگاه کاتالاني نام برده است.
از طرفي کالچيومرکاتو نيز مدعي شده که ساديو مانه علاقه اي به تمديد قرارداد با ليورپول نشان نمي دهد و اين امکان وجود دارد که او به زودي آنفيلد را ترک کرده و راهي يک تيم ديگر شود؛ شايد بارسلونا.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد