ورزش 3/ وب سايت معتبر ايتاليايي اعلام کرد که دليل استعفاي سرمربي استقلال، امکان بازگشت استراماچوني است.
فرهاد مجيدي سرمربي استقلال پس از پيروزي بزرگ در دربي نود و سوم، امروز با انتشار يک بيانيه در صفحه شخصي اش در اينستاگرام، از سمت سرمربيگري استقلال استعفا داد.
مجيدي در اين بيانيه، علت استعفايش را مذاکرات مديرعامل استقلال با استراماچوني و عدم حمايت کادر مديريتي آبي پوشان از کادر فني تيم اعلام کرده است.
ديروز بود که وب سايت ايتاليايي و معتبر توتو مرکاتو وب با انتشار خبري، مدعي شد که نمايندگان استقلال و در صدر آنها احمد سعادتمند براي برگرداندن آندره آ استراماچوني به نيمکت استقلال راهي رم شده اند و استرا 48 ساعت از مديران تيم فرصت خواسته تا نظر نهائيش را اعلام کند.
حالا و ساعاتي پيش، اين وب سايت در يک خبر اختصاصي اعلام کرد که دليل استعفاي مجيدي، امکان بازگشت استراماچوني بوده است. توتو مرکاتو وب نوشته است: «طبق اخباري که به ما رسيده است، دليل کناره‌گيري فرهاد مجيدي از هدايت آبي‌پوشان، سفر مديران رده بالاي اين باشگاه به ايتاليا براي متقاعد کردن آندره استراماچوني براي بازگشت به نيمکت مربيگري اين تيم است. هنوز قرارداد استراماچوني با استقلال نهائي نشده است.»
با وجود همه اين اتفاقات، هنوز شاهد واکنشي از سوي مديرعامل استقلال نبوده ايم. احمد سعادتمند پس از بازگشت از ايتاليا، هنوز به صورت رسمي در خصوص علت و دست آوردهاي اين سفر، صحبتي نکرده است.
بايد ديد در روزهاي پيش رو چه اتفاقاتي رخ مي دهد و بالاخره چه کسي هدايت استقلال را برعهده مي گيرد و اساسا با استعفاي مجيدي موافقت خواهد شد يا نه. همه اين حواشي در حالي رخ مي دهد که استقلال بايد سيزدهم شهريور در ديدار پاياني جام حذفي به مصاف تراکتورسازي برود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد