ورزش 3/ اسپورت از بسته پیشنهادی منچسترسیتی برای جذب لیونل مسی از بارسلونا رونمایی کرد.
وضعیت آینده فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا یعنی لیونل مسی به یک کلاف پیچیده تبدیل شده است. شاید هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که بارسلونا و مسی روزی در مقابل یکدیگر قرار بگیرند اما در حال حاضر مدیریت فاجعه بار حاکم‌ بر باشگاه کاتالانی باعث رقم خوردن این اتفاق شده است.
در واقع مسی اعتقاد دارد که با توجه به طولانی‌تر شدن فصل به دلیل شیوع ویروس کرونا بند موجود در قراردادش مبنی بر اجازه جدایی به شکل رایگان، همچنان اعتبار دارد و می‌تواند این کار را انجام دهد اما در طرف مقابل باشگاه بارسلونا اصلاً با این موضوع موافق نیست و اصرار دارد که هر تیمی در صورت تمایل به جذب ستاره آرژانتینی باید بند فسخ 700 میلیون یورویی او را بپردازد.
بسیاری از کارشناسان حقوقی که در حوزه فوتبال و قراردادهای آن فعالیت می کنند حق را به باشگاه بارسلونا می دهند اما مسی و پدرش که مدیر برنامه او نیز محسوب می‌شود، برای اثبات ادعای خود مصر هستند و حتی گفته می شود که ممکن است کار به دادگاه هم کشیده شود.
از طرفی منچسترسیتی محتمل ترین گزینه برای تیم بعدی لئو مسی خواهد بود. با این حال در صورتی که بنده فسخ 700 میلیون یورویی مسی همچنان پا برجا بماند، قطعاً کار باشگاه انگلیسی نیز برای جذب او چیزی شبیه به غیرممکن خواهد بود. با این حال بعید به نظر می رسد که در صورت اصرار بیش از حد مسی برای جدایی، بارسا بتواند مانع این موضوع شود.
حالا و در همین رابطه اسپورت مدعی شده که باشگاه منچسترسیتی به دلیل قوانین فیرپلی مالی نمی تواند مبلغ بالایی را برای جذب مسی پرداخت کند و به همین خاطر نیز یک بسته پیشنهادی جدید و البته جذاب را تعبیه کرده است. بر اساس ادعای این منبع کاتالانی سیتی قصد دارد پیشنهاد گابریل ژسوس، برناردو سیلوا و اریک گارسیا به علاوه 100 میلیون یورو پول را برای جذب مسی به بارسلونا پیشنهاد دهد؛ پیشنهادی که در صورت واقعی بودن آن می تواند بارسا را برای قبولش اغوا کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید