ورزش 3/ اسپورت از بسته پيشنهادي منچسترسيتي براي جذب ليونل مسي از بارسلونا رونمايي کرد.
وضعيت آينده فوق ستاره آرژانتيني بارسلونا يعني ليونل مسي به يک کلاف پيچيده تبديل شده است. شايد هيچ کس فکرش را هم نمي‌کرد که بارسلونا و مسي روزي در مقابل يکديگر قرار بگيرند اما در حال حاضر مديريت فاجعه بار حاکم‌ بر باشگاه کاتالاني باعث رقم خوردن اين اتفاق شده است.
در واقع مسي اعتقاد دارد که با توجه به طولاني‌تر شدن فصل به دليل شيوع ويروس کرونا بند موجود در قراردادش مبني بر اجازه جدايي به شکل رايگان، همچنان اعتبار دارد و مي‌تواند اين کار را انجام دهد اما در طرف مقابل باشگاه بارسلونا اصلاً با اين موضوع موافق نيست و اصرار دارد که هر تيمي در صورت تمايل به جذب ستاره آرژانتيني بايد بند فسخ 700 ميليون يورويي او را بپردازد.
بسياري از کارشناسان حقوقي که در حوزه فوتبال و قراردادهاي آن فعاليت مي کنند حق را به باشگاه بارسلونا مي دهند اما مسي و پدرش که مدير برنامه او نيز محسوب مي‌شود، براي اثبات ادعاي خود مصر هستند و حتي گفته مي شود که ممکن است کار به دادگاه هم کشيده شود.
از طرفي منچسترسيتي محتمل ترين گزينه براي تيم بعدي لئو مسي خواهد بود. با اين حال در صورتي که بنده فسخ 700 ميليون يورويي مسي همچنان پا برجا بماند، قطعاً کار باشگاه انگليسي نيز براي جذب او چيزي شبيه به غيرممکن خواهد بود. با اين حال بعيد به نظر مي رسد که در صورت اصرار بيش از حد مسي براي جدايي، بارسا بتواند مانع اين موضوع شود.
حالا و در همين رابطه اسپورت مدعي شده که باشگاه منچسترسيتي به دليل قوانين فيرپلي مالي نمي تواند مبلغ بالايي را براي جذب مسي پرداخت کند و به همين خاطر نيز يک بسته پيشنهادي جديد و البته جذاب را تعبيه کرده است. بر اساس ادعاي اين منبع کاتالاني سيتي قصد دارد پيشنهاد گابريل ژسوس، برناردو سيلوا و اريک گارسيا به علاوه 100 ميليون يورو پول را براي جذب مسي به بارسلونا پيشنهاد دهد؛ پيشنهادي که در صورت واقعي بودن آن مي تواند بارسا را براي قبولش اغوا کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد