ورزش 3/ کريستيانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالي يوونتوس انگيزه بالايي براي رقابت هاي فصل پيش رو دارد.
در تابستان سال 2018 بود که کريستيانو رونالدو در يک انتقال بزرگ از رئال مادريد به يوونتوس پيوست. بيانکونري اميدوار بود به واسطه درخشش فوق ستاره پرتغالي به طلسم خود در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا پايان دهد اما در دو فصل اخير مقابل تيم هاي نه چندان مدعي آژاکس و ليون حذف شد تا همچنان اين عدم موفقيت در اروپا ادامه داشته باشد.
با اين حال کريستيانو رونالدو مي‌گويد که يوونتوس در فصل پيش رو براي قهرماني در همه جام‌ها تلاش خواهد کرد. رونالدو در اينستاگرام خود در اين باره نوشت: " همانطور که من براي فصل سوم حضورم در بيانکونري آماده مي‌شوم، روحيه و جاه طلبي من نيز به همان اندازه افزايش مي يابد. گل ها، پيروزي ها، فداکاري و حرفه اي گري.
با تمام وجود و با کمک هاي گرانبهاي هم تيمي هايم و همه کارکنان يوونتوس ، ما يک بار ديگر براي فتح ايتاليا ، اروپا و جهان تلاش مي کنيم!
شکستن رکوردها، غلبه بر موانع، بردن جام ها و رسيدن به اهداف شخصي. يک بار ديگر براي انجام کارهاي بيشتر و بهتر. رسيدن به بالاتر و موفقيت در تمام چالش هايي که ممکن است پيش روي ما باشد. هر سال يک ماجراجويي بهتر از گذشته و برنده شدن همه چيز براي هواداران مان."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد