ورزش 3/ کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس انگیزه بالایی برای رقابت های فصل پیش رو دارد.
در تابستان سال 2018 بود که کریستیانو رونالدو در یک انتقال بزرگ از رئال مادرید به یوونتوس پیوست. بیانکونری امیدوار بود به واسطه درخشش فوق ستاره پرتغالی به طلسم خود در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا پایان دهد اما در دو فصل اخیر مقابل تیم های نه چندان مدعی آژاکس و لیون حذف شد تا همچنان این عدم موفقیت در اروپا ادامه داشته باشد.
با این حال کریستیانو رونالدو می‌گوید که یوونتوس در فصل پیش رو برای قهرمانی در همه جام‌ها تلاش خواهد کرد. رونالدو در اینستاگرام خود در این باره نوشت: " همانطور که من برای فصل سوم حضورم در بیانکونری آماده می‌شوم، روحیه و جاه طلبی من نیز به همان اندازه افزایش می یابد. گل ها، پیروزی ها، فداکاری و حرفه ای گری.
با تمام وجود و با کمک های گرانبهای هم تیمی هایم و همه کارکنان یوونتوس ، ما یک بار دیگر برای فتح ایتالیا ، اروپا و جهان تلاش می کنیم!
شکستن رکوردها، غلبه بر موانع، بردن جام ها و رسیدن به اهداف شخصی. یک بار دیگر برای انجام کارهای بیشتر و بهتر. رسیدن به بالاتر و موفقیت در تمام چالش هایی که ممکن است پیش روی ما باشد. هر سال یک ماجراجویی بهتر از گذشته و برنده شدن همه چیز برای هواداران مان."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید