ورزش 3/ رامون کالدرون، رئیس سابق رئال مادرید معتقد است که باشگاه بارسلونا بالاخره این بحران را پشت سر خواهد گذاشت و به روزهای قبل بازمی‌گردد.
باشگاه کاتالانی بعد از شکست عجیب و غریب 8-2 در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ به یک بحران بزرگ پا گذاشته است و روز به روز نیز وضعیت این تیم وخیم‌تر می‌شود. اگرچه انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسا خبر خوبی برای هواداران این تیم بود اما حالا جدایی احتمالی لیونل مسی به کابوس بزرگ آنها تبدیل شده است.
رئیس سابق باشگاه رئال مادرید یعنی رامون کالدرون اما وضعیت کنونی بارسلونا را نه تنها برای این تیم بلکه برای رئال مادرید نیز اتفاق خوبی تلقی نمی کند. او در این باره گفت: " وجود تیمی مانند بارسلونا در لالیگا بسیار مهم است. از طرفی برای رئال مادرید نیز وجود چنین رقیبی اهمیت بسیار زیادی دارد. این اتفاق باعث می‌شود هر دو تیم بهتر شوند. این اتفاق پیش از این در مورد کریستیانو رونالدو و لیونل مسی هم رخ داده بود. حضور آنها در برابر یکدیگر باعث پیشرفت شان شد. در مورد رئال مادرید و بارسلونا نیز همین گونه است

من مطمئنم که بارسلونا به روزهای خوب خود بازخواهد گشت. آنها قطعاً بر این شرایط غلبه خواهند کرد و آرزو می کنم که مشکلات شان سریعتر برطرف شود.‌ شرایط بعد بارسلونا اصلاً خبر خوبی برای رئال مادرید نیست."
کالدرون درباره انتقال احتمالی کیلیان امباپه به رئال مادرید نیز گفت: " امباپه بازیکنی است که قطعاً بسیاری از باشگاه‌ها به دنبال امضا با او هستند. او قابلیت های خوبی دارد و بسیار جوان است. امباپه به خاطر ویژگی هایش من را یاد رونالدو‌ی برزیلی می‌اندازد و می تواند یک انتقال فوق العاده برای رئال مادرید باشد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید