ايرنا/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس درباره شکست سرخپوشان در شهرآورد نود و سوم در ضربات پنالتي گفت: بايد کادر فني تدابير لازم را براي ضربات پنالتي مي‌ديد اما بدترين انتخاب‌ها براي پنالتي زدن صورت گرفت.
ناصر محمدخاني در گفت‌وگو با خبرنگار ايرنا، با اشاره به شکست ۶ بر ۳ تيم فوتبال پرسپوليس در ضربات پنالتي مقابل استقلال در مرحله نيمه نهايي رقابت‌هاي جام حذفي فوتبال کشور اظهار داشت: بازي خوب و جانداري را شاهد بوديم و به طور حتم اگر هواداران براي تماشاي اين ديدار در ورزشگاه حضور داشتند، يکي از حساس‌ترين مسابقات ۲۰ سال اخير را شاهد بوديم اما متاسفانه اين‌گونه نشد.
وي افزود: پرسپوليس در ابتداي بازي عملکرد خوبي نداشت و با گلي هم که دريافت کرد، به نظر من جريمه شد اما رفته رفته توانست به بازي بازگردد اما پرسپوليس در کنترل بازي مشکل داشت.
پيشکسوت سرخپوشان اضافه کرد: پرسپوليس در دقايق پاياني بازي از حريف پيش افتاد ولي از اين تيم حرفه‌اي بعيد بود که بيايد و مالکيت توپ را تقديم حريف کند. از طرفي مشخص بود که استقلال رو به بازي مستقيم مي‌آورد پس بايد بازيکنان  بلند قامت در محوطه جريمه جمع مي‌شدند و اجازه سر زني به بازيکنان استقلال را نمي‌دادند. همچنين نبايد بازيکنان در ميانه زمين حفظ توپ مي‌کردند. آنها بايد توپ را به کناره‌ها مي‌بردند تا اين چند دقيقه بگذرد و تيم پيروز شود اما نمي‌دانم که چرا بازيکنان به اين جزئيات توجه نکردند و در دقايق پاياني به حريف اجازه گلزني کردند.
محمدخاني در مورد تعويض‌هاي پرسپوليس در اين ديدار اضافه کرد: مصدوميت، يک تعويض پرسپوليس را سوزاند اما وقتي بازي به وقت‌هاي اضافه کشيده مي‌شود، مربي بايد بازيکن پنالتي زن به ترکيب بياورد اما ديديم که ۲ بازيکن پنالتي زن ما در دقايق پاياني از زمين بيرون کشيده شدند. از طرفي هنگام زدن پنالتي هم بايد بهترين نفرات اول انتخاب شوند اما نمي‌دانم که چرا چينش پنالتي زدن‌ها اين‌گونه بود. اوساگونا در طول بازي وقتي خوب نبود چرا بايد جزو اولين پنالتي‌زن‌ها باشد؟ پرسپوليس براي پنالتي‌ها برنامه‌اي نداشت.
وي اضافه کرد: ديگر همه چيز تمام شد و الان ديگر مسوولان باشگاه تمام حواس‌شان را معطوف به موفقيت تيم در ليگ قهرمانان آسيا کنند. ديگر وقت بهانه آوردن نيست و بايد بهترين تدارک براي ليگ قهرمانان آسيا ديده شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد