ايسنا/ مدافع برزيلي با پشت سر گذاشتن معاينات پزشکي تيم فوتبال چلسي به اين تيم لندني پيوست.
به نقل از ساکرنت، تياگو سيلوا مدافع برزيلي معاينات پزشکي خود را در تيم جديد خود يعني چلسي با موفقيت انجام داد. او که اخيرا در فينال ليگ قهرمانان اروپا همراه با تيم فوتبال پاري سن ژرمن حضور داشت، تصميم به حضور در ليگ فوتبال انگليس و باشگاه چلسي گرفته است.
اين مدافع ۳۵ ساله که نقش مهمي در موفقيت هاي اخير تيم فرانسوي در سالهاي اخير داشته است، قصد دارد تا جام جهاني ۲۰۲۲ بازي کند و به همين خاطر با امضاي قراردادي ۲ ساله به ارزش سالي ۱۰ ميليون يورو پيراهن چلسي را به تن خواهد کرد و احتمالا بعد از پايان مدت قراردادخود از اين تيم جدا خواهد شد.
پيشتر جان تري نيز از خريد اين بازيکن حمايت کرده بود و عنوان کرده بود سيلوا مي تواند مشکلات دفاعي چلسي را در کوتاه مدت برطرف کند. در حالي که تيم لندني قصد داشت ناتان آکه را براي اين پست جذب کند، اين بازيکن به منچسترسيتي پيوست تا تياگو سيلوا راهي چلسي شود.
سيلوا در تابستان ۲۰۱۲ از ميلان به پي اس جي پيوست. از آن زمان ، اين مدافع در تمام مسابقات ۳۱۵ بازي براي پاريسي ها انجام داده و ۱۷ گل به ثمر رسانده است و بازوبند کاپيتاني اين تيم را به بازو بست و در نهايت بعد از ناکامي در کسب قهرماني در ليگ قهرمانان از اين تيم جدا شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد