آخرين خبر/ هواداران باشگاه نيوولز اولد بويز در آرژانتين، تيم دوران کودکي مسي، براي ترغيب او به بازگشت به تيم شان در شهر روزاريو دست به راهپيمايي زدند.
به گزارش ورزش 3، هواداران باشگاه آرژانتيني نيوولز اولد بويز‌، باشگاهي که ليونل مسي دوران کودکي و نوجواني خود را در آن سپري کرده، حالا که مي بينند محصول سابق شان در آستانه جدايي از بارسلونا است براي تشويق و ترغيب او به بازگشت به روزاريو در اين شهر دست به راهپيمايي زده و از مسي خواستند به شهر زادگاهش برگردد.
مسي فوتبال را در تيمهاي نونهالان و نوجوانان اين باشگاه آرژانتيني آغاز کرد و سپس در سال 2001 به بارسلونا پيوست. حالا که مسي بعد از نزديک به دو دهه عضويت در باشگاه کاتالان اعلام کرده قصد جدايي دارد هواداران نيوولز اولد بويز فرصت را براي فراخواندن پسر قديمي خود مناسب ديده اند.
هواداران اولدبويز ديروز با پرچمهاي سرخ و سياه خود در نقاط مختلف شهر روزاريو در آرژانتين تجمع کرده و با روشن کردن مشغل و رقص و پايکوبي خواهان بازگشت لئو مسي به شهر خود شدند.

بستن خيابان‌هاي شهر

به گزارش ايسنا، در حالي که آرژانتين چهارشنبه رکورد مبتلايان به کوويد ۱۹ در يک روز (ابتلاي بيش از ۱۰ هزار نفر) را شکست هواداران باشگاه نيوولز برنامه ريزي کردند تا خواسته خود را به مسي اعلام کنند. ستاره آرژانتيني پيش از اين گفته بود اگر روزي بارسا را ترک کند دوست دارد حتي براي مدتي کوتاه با پيراهن نيوولز بازي کند و فوتبالش را در آنجا به پايان برساند. اکنون مردم روساريو خواهان چنين اتفاقي هستند. 
ده ها هوادار نيوولز با اتومبيل هاي خود يکي از خيابان هاي اصلي شهر را بستند و خيلي از آن ها سرپا با در دست داشتن پرچم باشگاه شعار "روياي تو، شوق ما" را سر دادند. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد