آخرین خبر/ هواداران باشگاه نیوولز اولد بویز در آرژانتین، تیم دوران کودکی مسی، برای ترغیب او به بازگشت به تیم شان در شهر روزاریو دست به راهپیمایی زدند.
به گزارش ورزش 3، هواداران باشگاه آرژانتینی نیوولز اولد بویز‌، باشگاهی که لیونل مسی دوران کودکی و نوجوانی خود را در آن سپری کرده، حالا که می بینند محصول سابق شان در آستانه جدایی از بارسلونا است برای تشویق و ترغیب او به بازگشت به روزاریو در این شهر دست به راهپیمایی زده و از مسی خواستند به شهر زادگاهش برگردد.
مسی فوتبال را در تیمهای نونهالان و نوجوانان این باشگاه آرژانتینی آغاز کرد و سپس در سال 2001 به بارسلونا پیوست. حالا که مسی بعد از نزدیک به دو دهه عضویت در باشگاه کاتالان اعلام کرده قصد جدایی دارد هواداران نیوولز اولد بویز فرصت را برای فراخواندن پسر قدیمی خود مناسب دیده اند.
هواداران اولدبویز دیروز با پرچمهای سرخ و سیاه خود در نقاط مختلف شهر روزاریو در آرژانتین تجمع کرده و با روشن کردن مشغل و رقص و پایکوبی خواهان بازگشت لئو مسی به شهر خود شدند.

بستن خیابان‌های شهر

به گزارش ایسنا، در حالی که آرژانتین چهارشنبه رکورد مبتلایان به کووید ۱۹ در یک روز (ابتلای بیش از ۱۰ هزار نفر) را شکست هواداران باشگاه نیوولز برنامه ریزی کردند تا خواسته خود را به مسی اعلام کنند. ستاره آرژانتینی پیش از این گفته بود اگر روزی بارسا را ترک کند دوست دارد حتی برای مدتی کوتاه با پیراهن نیوولز بازی کند و فوتبالش را در آنجا به پایان برساند. اکنون مردم روساریو خواهان چنین اتفاقی هستند. 
ده ها هوادار نیوولز با اتومبیل های خود یکی از خیابان های اصلی شهر را بستند و خیلی از آن ها سرپا با در دست داشتن پرچم باشگاه شعار "رویای تو، شوق ما" را سر دادند. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید