ايسنا/ رقابت هاي بوندسليگا همچنان حداقل تا دو ماه ديگر بدون تماشاگر خواهد بود.
به نقل از بيلد، فصل جديد رقابت هاي بوندسليگا ۲۱-۲۰۲۰ از روز شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ شروع مي شود و در هفته نخست رقابت ها نيز بايرن مونيخ که موفق به کسب ۳ گانه شده است به ديدار شالکه مي رود.
در حالي که رسانه ها خبر از بازگشت هواداران به ورزشگاه ها در فوتبال آلمان از اين فصل بودند، حداقل براي دو ماه ديگر تا (اکتبر) بازيهاي ليگ فوتبال آلمان بدون حضور تماشاگر برگزار مي شود. اين تصميم روز پنجشنبه توسط صدراعظم آلمان آنگلا مرکل و سران ايالت هاي فدرال گرفته شد. علاوه بر اين ، به دليل بيماري همه گير ويروس کرونا، پذيرش تماشاگران در رويدادهاي مهم تا پايان سال ممنوع است و به همين خاطر بوندسليگا نيز به مانند خيلي از کشورهايي اروپايي همچنان بازيهاي خود را پشت درهاي بسته برگزار خواهد کرد. تا بار ديگر وضعيت کرونا در کشور آلمان در آن مقطع مورد ارزيابي قرار گيرد.
به گفته مرکل ، تا پايان ماه اکتبر ، کارگروه بايد پيشنهادهايي در مورد پذيرش هواداران در مسابقات ورزشي ملي ارائه دهد. در همين رابطه مرکل گفت: شروع مسابقات قهرماني فوتبال در ماه سپتامبر با تماشاگران در سکوها هيچ فايده اي ندارد. افزايش تعداد عفونت ها مي تواند يک علامت بد باشد.
فصل ۲۰۲۰/۲۱ در بوندس ليگا از ۱۸ سپتامبر آغاز مي شود. در تاريخ ۱۱ سپتامبر ، بازي هاي مرحله اول جام حذفي آلمان برگزار مي شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد