ورزش 3/ تيم فوتبال شارلروا امروز ماجراجويي اش در رقابت هاي سوپرليگ فوتبال زنان بلژيک به طور رسمي و البته با حضور يک ستاره ايراني آغاز خواهد کرد.
شارلروا براي اولين بار در سوپرليگ زنان بلژيک تيم دارد و از امروز حضورش در اين رقابت ها را شروع مي کند. شارلروا در حالي امروز در زمين تيم خنک به مصاف به اين تيم مي رود که ياسمن فرماني يکي از ستاره هاي فوتبال زنان ايران نيز در ترکيبش حضور دارد. 
ياسمن فرماني بازيکن تيم فوتبال زنان ملوان و رده هاي سني تيم ملي ايران ، چند روز قبل قرارداد رسمي اش را با تيم فوتبال زنان شارلروا به امضا رساند تا در اين فصل نماينده فوتبال زنان ايران در فوتبال بلژيک باشد. ياسمن فرماني همسر علي قلي زاده ديگر بازيکن ملي پوش ايراني است که در تيم شارلروا بازي مي کند.
فرماني اميدوار است که در فصلي که همسرش علي قلي زاده بازي هاي درخشاني را در ترکيب شارلروا داشته او نيز در تيم زنان اين باشگاه بتواند نمايش خوبي داشته باشد. ياسمن فرماني و علي قلي زاده اولين زوج فوتباليست ايراني هستند که در يک باشگاه اروپايي بازي مي کنند. 
اسپورتينگ شارلروا تا قبل از اين در بالاترين سطح فوتبال بلژيک تيمي در رده زنان نداشت و اين اولين حضور اين تيم در سوپرليگ فوتبال زنان است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد