ايسنا/ هري مگواير از هواداران منچستريونايتد عذرخواهي کرد و عنوان کرد هيچ کار اشتباهي انجام نداده است.
به نقل از ساکرنت، هري مگواير، مدافع گرانقيمت تيم ملي فوتبال انگليس و منچستريونايتد که در تعطيلات به سر مي‌برد، حواشي زيادي ايجاد کرد که باعث شد گرت ساوت گيت او را از فهرست نفرات انگليس براي رقابت هاي ليگ ملت هاي اروپا خط بزند.
هري مگواير، کاپيتان منچستر يونايتد، اولين مصاحبه خود را پس از محکوم شدن به حمله به پليس و اقدام به رشوه در جزيره يوناني ميکونوس انجام داد.
گزارش شده است که اين فوتباليست در کنار خواهرش ايستاد و در حال درگيري با دو فرد آلباني تبار بود و سپس هنگام تلاش براي انتقال وي به ايستگاه به پليس پيشنهاد رشوه داد. خود مگواير ادعا کرد که از زندگي خود مي ترسيد زيرا او اين افراد را نمي شناخت.
هري مگواير گفت: من کار اشتباهي نکرده ام. اي کاش کسي در چنين شرايطي نباشد. بديهي است اتفاقي که افتاد کار براي يکي از بزرگترين باشگاه هاي جهان را دشوار کرده است بنابراين من از هواداران و باشگاه از اين طريق عذرخواهي مي کنم. من خودم را در شرايطي قرار دادم که براي هر کسي در هر جايي ممکن است اتفاق بيفتد. واقعا هيچ کار اشتباهي انجام ندادم و اميدوارم اين اتفاقات حل و فصل شود.
روز پنجشنبه، اطلاعاتي منتشر شد مبني بر اينکه حکم (۲۱ ماه مشروط در زندان) براي اين فوتباليست پس از تجديد نظر در دادگاه تجديد نظر لغو شد. پرونده در دادگاه بالاتر بررسي خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد