فارس/ مديرعامل باشگاه استقلال در گفت و گوي تلويزيوني امروز خود بعد از 2 ماه اعلام کرد به ويروس کرونا مبتلا شده بود.
روز 21 تيرماه بود که خبرگزاري فارس در خبري مدعي شد احمد سعادتمند به بيماري کرونا مبتلا شده اما مديرعامل استقلال در اظهار نظري شتابزده خبر ابتلايش به بيماري کرونا را تکذيب کرد و گفت: حالم خوب است. فقط براي تمامي بازيکنان استقلال که درگير بيماري کوويد ۱۹ هستند آرزوي سلامتي مي‌کنم. مشکلي ندارم و حالم خوب است.
مديرعامل استقلال امروز البته در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد: تاکنون اين حرف را نزدم اما من کرونا گرفته بودم و بعد از سفر به اهواز 12 روز در خانه حضور داشتم.
نکته عجيب ديگر در اظهارات سعادتمند تناقض در صحبتهايش پيرامون سفر به ايتاليا است. در شرايطي که معاون وزير ورزش چندروز پيش رسما اعلام کرد که سفر سعادتمند به اروپا بدون هماهنگي وزارت ورزش و جوانان بوده وي در اظهار نظري عجيب اعلام کرد با هماهنگي وزارتخانه راهي اروپا شده است!
مديرعامل باشگاه استقلال البته نظر عجيب ديگري پيرامون جلسه با نمايندگان سرمربي ايتاليايي دارد. وي در شرايطي که طي دو روز اخير در بيش از 4 مصاحبه اعلام کرده در 2 روز 5 جلسه کاري با نمايندگان سرمربي ايتاليايي داشته اما حتي يک عکس از نشست هاي خود به هواداران استقلال و وزارت ورزش ارائه نکرده است!
نکته عجيب تر اينجا است که مديرعامل استقلال مدعي شده نمايندگان سرمربي ايتاليايي خواسته اند که عکسي از اين جلسه گرفته نشود! با اين اظهار نظر اين سوال به وجود مي آيد که مگر انتشار عکس جلسه اي که سعادتمند تاکيد دارد براي گرفتن تخفيف از سرمربي ايتاليايي بوده چه حساسيتي براي طرفين مي تواند داشته باشد؟

براي افکار عمومي که در اين مدت تصاوير سعادتمند را حتي براي ديدار و عيادت از هواداران در کانال اطلاع رساني اين باشگاه ديده اند، باور اينکه مديرعامل استقلال بدون گرفتن عکس در کنار استراماچوني يا وکلايش ايتاليا را ترک کرده باشد سخت به نظر مي رسد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد