ایسنا/ جهان فوتبال در آستانه یک انتقال تاریخی است. بزرگ‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه بارسلونا به تازگی با ارسال فکس به دفتر این باشگاه اعلام کرده که قصد جدایی دارد. لیونل مسی، بعد از ۲۰ سال حضور در رده‌های مختلف این باشگاه تصمیم گرفته سال‌های پایانی فوتبالش را بدون لباس آبی و اناری سپری کند. تصمیمی که به گفته بسیاری از کارشناسان به خاطر اختلاف نظر با شیوه مدیریت بارسلونا گرفته شده است. هر چند عوامل دیگری مثل برخورد کومان با سوارز، دوست صمیمی مسی در این تصمیم تاثیرگذار هستند. 
از باشگاه‌هایی که این روزها به عنوان مقصد آینده مسی نام برده می‌شوند، منچسترسیتی و پاری سن ژرمن شانس بیشتری برای جذب این ستاره بزرگ دارند. البته جدایی او به نظر می‌رسد آنچنان هم راحت نخواهد بود و گویا باشگاه بارسلونا قصد ندارد به راحتی اجازه جدایی او را صادر کند و حتی برخی نگرانند که کار مسی و باشگاه محبوبش به دادگاه کشیده شود. اتفاقی که برای وجه مسی و بارسلونا اصلا مناسب نیست.
دیشب هواداران تیم فوتبال نیو ولز اولد بویز در خیابان‌های روساریوی آرژانتین دور هم جمع و از مسی خواستند به تیم سابقش بپیوندد. مسی پیش از حضور در بارسلونا در این تیم حضور داشت و بارها در مصاحبه‌هایش اعلام کرده بود که اگر روزی از بارسلونا جدا شود به این تیم می‌پیوندد. اما به نظر نمی‌رسد این انتقال امسال انجام شود چون مسی برای کسب عناوین تیمی و فردی در سطح اول اروپا قصد جدایی از بارسلونا را دارد و نیولز اولد بویز احتمالا مقصد فوق ستاره آرژانتینی در سال‌های بعد خواهد بود. 
این عکس را agustin marcarian ثبت و خبرگزاری رویترز آن را منتشر کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید