ورزش 3/ لروی سانه ستاره سابق منچستر سیتی معتقد است که مسائل تاکتیکی مهم ترین چیز برای پپ گواردیولا تلقی می شوند.
بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره لروی سانه چندی پیش از منچسترسیتی جدا شد و به بایرن مونیخ پیوست. در واقع گفته می شود که ستاره آلمانی به دلیل تاکتیک گواردیولا که سنخیتی با سبک بازی او نداشته تصمیم به ترک سیتی گرفته است. این در حالی است که بسیاری معتقد هستند که سبک مربیگری پپ بر پایه خلاقیت است و این فاکتور را در بازیکنان افزایش می دهد.
با این حال لروی سانه حالا شایعات درباره عدم علاقه او به سبک پپ گواردیولا را تکذیب کرده است. ملی پوش آلمانی بایرن مونیخ در این باره گفت: " در بازی موقعیتی، از نظر کلی بازی، در رفتار های تاکتیکی چه در تهاجم و چه به لحاظ دفاعی گواردیولا کاملاً برای من برنامه ریزی می کرد. این حرکات آنقدر ساده بود که شما با خود می گفتید اوه هرگز.
اما وقتی آنها را انجام می دادید متوجه می‌شدید که حق با گواردیولا است. توصیه های او باعث می‌شود که همه چیز آسان تر و سریع تر رخ دهد‌. مهمترین چیز برای گواردیولا تاکتیک ها هستند."
لروی سانه حالا باید با شماره 10 بایرن مونیخ به میدان برود و او پیش از این نیز در مصاحبه ای از انگیزه های خود برای بالا بردن تمام جام های ممکن با تیم آلمانی صحبت کرده بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید