ورزش 3/ لروي سانه ستاره سابق منچستر سيتي معتقد است که مسائل تاکتيکي مهم ترين چيز براي پپ گوارديولا تلقي مي شوند.
بعد از کش و قوس هاي فراوان بالاخره لروي سانه چندي پيش از منچسترسيتي جدا شد و به بايرن مونيخ پيوست. در واقع گفته مي شود که ستاره آلماني به دليل تاکتيک گوارديولا که سنخيتي با سبک بازي او نداشته تصميم به ترک سيتي گرفته است. اين در حالي است که بسياري معتقد هستند که سبک مربيگري پپ بر پايه خلاقيت است و اين فاکتور را در بازيکنان افزايش مي دهد.
با اين حال لروي سانه حالا شايعات درباره عدم علاقه او به سبک پپ گوارديولا را تکذيب کرده است. ملي پوش آلماني بايرن مونيخ در اين باره گفت: " در بازي موقعيتي، از نظر کلي بازي، در رفتار هاي تاکتيکي چه در تهاجم و چه به لحاظ دفاعي گوارديولا کاملاً براي من برنامه ريزي مي کرد. اين حرکات آنقدر ساده بود که شما با خود مي گفتيد اوه هرگز.
اما وقتي آنها را انجام مي داديد متوجه مي‌شديد که حق با گوارديولا است. توصيه هاي او باعث مي‌شود که همه چيز آسان تر و سريع تر رخ دهد‌. مهمترين چيز براي گوارديولا تاکتيک ها هستند."
لروي سانه حالا بايد با شماره 10 بايرن مونيخ به ميدان برود و او پيش از اين نيز در مصاحبه اي از انگيزه هاي خود براي بالا بردن تمام جام هاي ممکن با تيم آلماني صحبت کرده بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد