ورزش 3/  سرپرست مديرعاملي باشگاه ذوب‌آهن در رابطه با ابهامات پيرامون اين تيم و همينطور سه بازيکن کليدي تيم توضيحاتي را ارائه کرده است.
احمد جمشيدي سرپرست باشگاه ذوب آهن که پس از مشکلات مربوط به بيماري جواد محمدي مديرعامل پيشين باشگاه اين مسئوليت را عهده‌دار شده است، در رابطه با زمان انتخاب مربي بعدي ذوب آهن اينطور حرف هايش را آغاز کرد: دنبال سرمربي هستيم و تا هفته آينده انتخاب مي کنيم. ان شاالله سعي مي کنيم بهترين انتخاب را داشته باشيم.
اجازه بدهيد نامي از کسي نبريم 
از جمشيدي در رابطه با گزينه‌هاي هدايت ذوب آهن پرسيديم که او در واکنش به اين سوال گفت: 5 ، 6 گزينه را زير نظر داريم ولي اجازه بدهيد نامي از کسي نبريم تا پس از انتخاب وى او را معرفي کنيم.
کسي را انتخاب مي کنيم که دچار مشکلات قبلي نشويم
سرپرست باشگاه ذوب آهن ادامه داد: کسي را انتخاب مي کنيم که مشکلات قبلي گريبانمان را نگيرد و اميدوارم تيم خوبي ببنديم. ذوب آهن باشگاه بسيار بزرگي است و مي‌خواهيم تيمي ببنديم که قدرتمند باشد و ضمن تلاش براى قهرمانى، حداقل نگاهمان به کسب سهميه آسيايي است. دو سال قبل در ليگ هفدهم هم نايب قهرمان شديم ولي اختلاف امتياز زيادى با تيم قهرمان داشتيم. هر چند که ذوب آهن بارها در آستانه قهرمانى، از اين مقام باز مانده است.

به دنبال برطرف کردن ضعف‌هاي فصل گذشته هستيم 
از جمشيدي در مورد سال سخت ذوب آهني ها پرسيديم که تيمشان تا هفته پايانى در مرز سقوط بود. او به اين سوال اينطور واکنش نشان داد: سال بسيار سختي بود. دو سه مورد دست به دست هم داد تا وضعيت تيم به اين شکل شود. بعد هم که تيم ما خوب نتيجه مي گرفت که مشکل کرونا به وجود آمد و ليگ تعطيل شد و سرمربي‌مان به ايران باز نگشت. بحث داوري هم تيم ما را خيلي در فصلي که گذشت اذيت کرد. درون دروازه هم مشکل پيدا کرديم و اين مشکل به تيم ما ضربه زد. اميدواريم که اين ضعف‌ها برطرف شود و در فصل جديد داوران هم با آمادگي کامل پا به مسابقات بگذارند تا حقي از تيمي گرفته نشود.
بايد ببينيم سرمربي چه نظري در مورد پست دروازه‌باني دارد
سرپرست باشگاه ذوب آهن در پاسخ به اين سوال که آيا گزينه اي را براي حضور در پست دروازه باني تيم زير نظر دارند يا خير، اضافه کرد: منتظر سرمربي جديد هستيم. به خصوص در بحث دروازه بانى، الان چيزي نمي توانم بگويم. هر چند گلرهايي که همين الان هم در اختيار داريم، خوب هستند و پتانسيل بالايي دارند. بايد ببينيم سرمربي آينده تيم چه نظري روي آنها دارد.
براي اسماعيلي‌فر به سپاهان و کميته تعيين وضعيت نامه زده‌ايم
سوال بعدي ما در مورد جدايي دانيال اسماعيلي فر بود که 6 ماه با ذوب آهن قرار داشت ولي به سپاهان پيوست. جمشيدي در واکنش به اين سوال گفت: دانيال قبل از هر تيمي با من صحبت کرده بود و گفت انتخاب اولم ذوب‌آهن است. اين آخرين صحبت ما بود. او حالا قرارداد بسته ولي ما معتقد هستيم که اين موضوع قابل پيگيري هست و اين کار را با ارسال نامه به کميته تعيين وضعيت و باشگاه سپاهان که با اين بازيکن قرارداد همکاري امضا کرده، انجام داده ايم.
دانيال معتقد است با ما توافق مالي نکرده و ....
از جمشيدي در رابطه با دليل غيرقانوني بودن جدايي اسماعيلي فر پرسيديم و او گفت: دانيال اعتقاد دارد، چون توافق مالي نشده، مي‌تواند جدا شود. با اين حال اگرچه توافق مالي انجام نشده ولي ما اعتقاد داريم بازيکن يک تعهدي به باشگاه دارد و هنوز 6 ماه از قرادادش باقي مانده است. با باشگاه بايد صجبت مي کرد و اگر به توافق نمي رسيد مي توانست برود.ايشان بدون توجه به اين قضيه رفته، حالا ما به صورت قانوني پيگيري مي کنيم. بايد ببينيم چه مي شود.
وضعيت پهلوان به زودي مشخص مي‌شود 
همين سوال را در مورد فسخ قرارداد احسان پهلوان هم پرسيدم و سرپرست باشگاه ذوب آهن در واکنش به اين سوال اينطور پاسخ داد: آقاي پهلوان هم از نظر اخلاقي و هم از نظر تکنيکي بازيکن خوبي هستند و همه در باشگاه دوست داريم او بماند. من روز گذشته دو بار با او صحبت کردم و وضعيت او تا يکشنبه مشخص مي شود. سعي مي کنيم با ايشان توافق کنيم.
مهدي پور يکسال ديگر با ما قرارداد دارد
جمشيدي در رابطه با وضعيت قراردادي مهدي مهدي پور هم اينطور واکنش نشان داد: ايشان يکسال ديگر با ما قرارداد دارد.

در مورد مهدي پور منتظر نظر سرمربي تيم خواهيم ماند 
او در واکنش به اين سوال که آيا براي فروش او با باشگاه هاي ديگر مذاکره خواهد شد، اينطور پاسخ داد: آقاي مهدي پور هم از بازيکن هاي خوب ما هست. ما در مورد ايشان تا سرمربي جديد انتخاب نشود، هيچ تصميمي نخواهيم گرفت.
نمي خواهيم احساسي عمل کنيم 
سرپرست ذوب اهن در ادامه اينطور حرف هايش را از سر گرفت و گفت: از هواداران عزيز و وفادار تيم فوتبال ذوب آهن خواهش مي کنم احساسي عمل نکنند. ما مي خواهيم  به دور از بحث هاي احساسي يک مربي خوب انتخاب کنيم و سعي مي کنيم تا پايان هفته اين انتخاب نهايي شود. تمام سعي و تلاش ما اين است که يک تيم مقتدر با يک سرمربي خوب را براي فصل آينده در باشگاه داشته باشيم.
انتخاب آجرلو به عنوان مديرعامل؛ توجهي به اين شايعات نداريم 
سوال پاياني از جمشيدي در مورد شايعات حضور آجرلو به عنوان مديرعامل جديد باشگاه ذوب آهن بود که او درباره اين موضوع توضيح داد: من به عنوان سرپرست کار خودم را با تمام توان انجام مي‌دهم. شايعاتي هست. باشگاه الان آرامش دارد و دور از احساسات کار خودش را پيش مي‌برد. ما هم به اين مسائل نه توجه داريم و نه اصلا به آنها فکر مي‌کنيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد