ورزش 3/  سرپرست مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن در رابطه با ابهامات پیرامون این تیم و همینطور سه بازیکن کلیدی تیم توضیحاتی را ارائه کرده است.
احمد جمشیدی سرپرست باشگاه ذوب آهن که پس از مشکلات مربوط به بیماری جواد محمدی مدیرعامل پیشین باشگاه این مسئولیت را عهده‌دار شده است، در رابطه با زمان انتخاب مربی بعدی ذوب آهن اینطور حرف هایش را آغاز کرد: دنبال سرمربی هستیم و تا هفته آینده انتخاب می کنیم. ان شاالله سعی می کنیم بهترین انتخاب را داشته باشیم.
اجازه بدهید نامی از کسی نبریم 
از جمشیدی در رابطه با گزینه‌های هدایت ذوب آهن پرسیدیم که او در واکنش به این سوال گفت: 5 ، 6 گزینه را زیر نظر داریم ولی اجازه بدهید نامی از کسی نبریم تا پس از انتخاب وى او را معرفی کنیم.
کسی را انتخاب می کنیم که دچار مشکلات قبلی نشویم
سرپرست باشگاه ذوب آهن ادامه داد: کسی را انتخاب می کنیم که مشکلات قبلی گریبانمان را نگیرد و امیدوارم تیم خوبی ببندیم. ذوب آهن باشگاه بسیار بزرگی است و می‌خواهیم تیمی ببندیم که قدرتمند باشد و ضمن تلاش براى قهرمانى، حداقل نگاهمان به کسب سهمیه آسیایی است. دو سال قبل در لیگ هفدهم هم نایب قهرمان شدیم ولی اختلاف امتیاز زیادى با تیم قهرمان داشتیم. هر چند که ذوب آهن بارها در آستانه قهرمانى، از این مقام باز مانده است.
به دنبال برطرف کردن ضعف‌های فصل گذشته هستیم 
از جمشیدی در مورد سال سخت ذوب آهنی ها پرسیدیم که تیمشان تا هفته پایانى در مرز سقوط بود. او به این سوال اینطور واکنش نشان داد: سال بسیار سختی بود. دو سه مورد دست به دست هم داد تا وضعیت تیم به این شکل شود. بعد هم که تیم ما خوب نتیجه می گرفت که مشکل کرونا به وجود آمد و لیگ تعطیل شد و سرمربی‌مان به ایران باز نگشت. بحث داوری هم تیم ما را خیلی در فصلی که گذشت اذیت کرد. درون دروازه هم مشکل پیدا کردیم و این مشکل به تیم ما ضربه زد. امیدواریم که این ضعف‌ها برطرف شود و در فصل جدید داوران هم با آمادگی کامل پا به مسابقات بگذارند تا حقی از تیمی گرفته نشود.
باید ببینیم سرمربی چه نظری در مورد پست دروازه‌بانی دارد
سرپرست باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا گزینه ای را برای حضور در پست دروازه بانی تیم زیر نظر دارند یا خیر، اضافه کرد: منتظر سرمربی جدید هستیم. به خصوص در بحث دروازه بانى، الان چیزی نمی توانم بگویم. هر چند گلرهایی که همین الان هم در اختیار داریم، خوب هستند و پتانسیل بالایی دارند. باید ببینیم سرمربی آینده تیم چه نظری روی آنها دارد.
برای اسماعیلی‌فر به سپاهان و کمیته تعیین وضعیت نامه زده‌ایم
سوال بعدی ما در مورد جدایی دانیال اسماعیلی فر بود که 6 ماه با ذوب آهن قرار داشت ولی به سپاهان پیوست. جمشیدی در واکنش به این سوال گفت: دانیال قبل از هر تیمی با من صحبت کرده بود و گفت انتخاب اولم ذوب‌آهن است. این آخرین صحبت ما بود. او حالا قرارداد بسته ولی ما معتقد هستیم که این موضوع قابل پیگیری هست و این کار را با ارسال نامه به کمیته تعیین وضعیت و باشگاه سپاهان که با این بازیکن قرارداد همکاری امضا کرده، انجام داده ایم.
دانیال معتقد است با ما توافق مالی نکرده و ....
از جمشیدی در رابطه با دلیل غیرقانونی بودن جدایی اسماعیلی فر پرسیدیم و او گفت: دانیال اعتقاد دارد، چون توافق مالی نشده، می‌تواند جدا شود. با این حال اگرچه توافق مالی انجام نشده ولی ما اعتقاد داریم بازیکن یک تعهدی به باشگاه دارد و هنوز 6 ماه از قرادادش باقی مانده است. با باشگاه باید صجبت می کرد و اگر به توافق نمی رسید می توانست برود.ایشان بدون توجه به این قضیه رفته، حالا ما به صورت قانونی پیگیری می کنیم. باید ببینیم چه می شود.
وضعیت پهلوان به زودی مشخص می‌شود 
همین سوال را در مورد فسخ قرارداد احسان پهلوان هم پرسیدم و سرپرست باشگاه ذوب آهن در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داد: آقای پهلوان هم از نظر اخلاقی و هم از نظر تکنیکی بازیکن خوبی هستند و همه در باشگاه دوست داریم او بماند. من روز گذشته دو بار با او صحبت کردم و وضعیت او تا یکشنبه مشخص می شود. سعی می کنیم با ایشان توافق کنیم.
مهدی پور یکسال دیگر با ما قرارداد دارد
جمشیدی در رابطه با وضعیت قراردادی مهدی مهدی پور هم اینطور واکنش نشان داد: ایشان یکسال دیگر با ما قرارداد دارد.
در مورد مهدی پور منتظر نظر سرمربی تیم خواهیم ماند 
او در واکنش به این سوال که آیا برای فروش او با باشگاه های دیگر مذاکره خواهد شد، اینطور پاسخ داد: آقای مهدی پور هم از بازیکن های خوب ما هست. ما در مورد ایشان تا سرمربی جدید انتخاب نشود، هیچ تصمیمی نخواهیم گرفت.
نمی خواهیم احساسی عمل کنیم 
سرپرست ذوب اهن در ادامه اینطور حرف هایش را از سر گرفت و گفت: از هواداران عزیز و وفادار تیم فوتبال ذوب آهن خواهش می کنم احساسی عمل نکنند. ما می خواهیم  به دور از بحث های احساسی یک مربی خوب انتخاب کنیم و سعی می کنیم تا پایان هفته این انتخاب نهایی شود. تمام سعی و تلاش ما این است که یک تیم مقتدر با یک سرمربی خوب را برای فصل آینده در باشگاه داشته باشیم.
انتخاب آجرلو به عنوان مدیرعامل؛ توجهی به این شایعات نداریم 
سوال پایانی از جمشیدی در مورد شایعات حضور آجرلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه ذوب آهن بود که او درباره این موضوع توضیح داد: من به عنوان سرپرست کار خودم را با تمام توان انجام می‌دهم. شایعاتی هست. باشگاه الان آرامش دارد و دور از احساسات کار خودش را پیش می‌برد. ما هم به این مسائل نه توجه داریم و نه اصلا به آنها فکر می‌کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید